Angielski Od Zera Do Bohatera


5.00
Jeśli angielski jest językiem, którego chcesz się nauczyć i regularnie ćwiczyć, to ten kurs jest dla Ciebie! Kurs zawiera lekcje od poziomu najbardziej początkującego i stopniowo ich poziom wzrasta, dlatego nawet jeżeli nigdy nie uczyłeś się angielskiego, możesz zacząć uczyć się na tym kursie, natomiast jeżeli Twoja znajomość języka angielskiego jest bardziej zaawansowana, to możesz zacząć uczyć się od wyższego poziomu, od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji, więc Ty wybierasz od której zaczynasz się uczyć. Jeżeli potrzebujesz pomocy w określeniu swojego poziomu znajomości języka angielskiego, napisz do nas i na pewno pomożemy! Na tym kursie online języka angielskiego nauczysz się jak mówić po angielsku, poznasz praktyczne zwroty oraz dowiesz się jak poprawnie budować zdania w języku angielskim, rozwiniesz zasób swojego słownictwa i znajomość gramatyki oraz poznasz mnóstwo praktycznych dialogów. Kursanci mają nieograniczony dostęp do biblioteki już ponad 120 lekcji, która powiększa się w każdym tygodniu o nowe lekcje. Dodatkowo każdy uczestnik kursu może uczestniczyć w cotygodniowych lekcjach z nami na żywo! Dzięki kursowi online języka angielskiego możesz uczyć się języka gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, a my będziemy Ciebie wspierali i motywowali, żebyś uzyskał(a) superbohaterską moc w mówieniu po angielsku i praktycznym używaniu języka! Co więcej, przed każdym spotkaniem na żywo jest coaching językowy, w którym podpowiadamy jak uczyć się angielskiego i motywujemy Ciebie do działania. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być obecny na żywo, obejrzysz tę lekcję na platformie.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy
Price: 67.00  / month
297 Lessons

Opis kursu

Podczas tego kursu będziesz korzystał z bazy lekcji, które już są na platformie oraz na bieżąco otrzymywał regularne lekcje w języku angielskim na różnym poziomie zaawansowania – od podstawowych, które pomogą Ci w codziennej komunikacji w tym języku po lekcje bardziej zaawansowane, aż do lekcji na poziomie zaawansowanym zbliżające Ciebie coraz bardziej do poziomu native speakera w języku angielskim. To Ty decydujesz o kolejności oglądanych lekcji i możesz zacząć od dowolnego poziomu zgodnie z Twoimi obecnymi umiejętnościami językowymi. Dodatkowo, 4 razy w miesiącu otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w lekcji na żywo z nami, na których możesz zadawać pytania i robić z nami wspólnie ćwiczenia. Lekcje na żywo również są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być na żywo to możesz obejrzeć nagranie na platformie, które jest dostępne zazwyczaj dzień po lekcji na żywo.

Kurs jest prowadzony w języku angielskim z polskimi wyjaśnieniami i tłumaczeniami.

Co dostajesz

Dostęp do całej biblioteki lekcji video z kursu języka angielskiego Od zera do bohatera

Zajęcia z native speakerem z Kanady oraz ekspertem od nauczania języka angielskiego

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku tylko dla kursantów: Od zera do bohatera

8 razy w miesiącu zaproszenia na lekcje na żywo

Bonusowy moduł - Praktyczne dialogi

Bonusowy moduł: Słownictwo Tematyczne

Moduły

Moduł 1 - Poziom A1 - Introductions (Przedstawianie się)

W tej części nauczysz się jak przedstawić oraz przywitać się po angielsku, dowiesz się jak policzyć od 1 do 10, poznasz zaimki podmiotowe oraz czasownik ‘być’ i jak go używać w formie zdań oznajmujących, przeczeń i pytań oraz nauczysz się słownictwa związanego z codziennymi przedmiotami w języku angielskim

Lekcje

Moduł 2 - Poziom A1 - My Life (Moje życie)

W tej części dowiesz się jak omówić relacje rodzinne oraz pozarodzinne, poznasz angielski alfabet, nauczysz jak określić własność poprzez zaimki dzierżawce i użycie “apostrofu z s: ‘s ”oraz jak liczyć od 11 do 100 w języku angielskim.

Lekcje

Moduł 3 - Poziom A1 - Jobs (Zawody)

W tej części nauczysz się o różnych rodzajach zawodów, dowiesz się jak używać przedimka nieokreślonego a/an do mówienia o zawodach, poznasz różne miejsca pracy oraz nauczysz się jak zadawać pytanie o mianownik “kto?co?” z czasownikiem “być”.

Lekcje

Moduł 4 - Poziom A1 - Machines and Technology (Maszyny, urządzenia i technologia)

W tej części poznasz słowa związane z maszynami, urządzeniami i technologią, dowiesz się jak powiedzieć, że coś posiadasz przy użyciu “have got/has got” w zdaniach oznajmujących, przeczeniach oraz pytaniach.

Lekcje

Moduł 5 - Poziom A1 - Travel (Podróżowanie)

W tej części poznasz różne rodzaje wakacji, nazwy rzeczy, które zabieramy ze sobą na wakacje, oraz miejsca, w którym możemy spędzić nasze wakacje. Nauczysz się jak tworzyć liczbę pojedynczą i mnogą rzeczowników oraz jak wyrazić, że coś podoba się Tobie. Poznasz również nazwy różnych krajów i narodowości.

Lekcje

Moduł 6 - Poziom A1 - In Town (Słownictwo w mieście)

W tej części nauczysz się słownictwa związanego z czynnościami w mieście, z miejscami w mieście, dowiesz się jak powiedzieć że coś jest albo istnieje, coś nie jest / nie znajduje się / nie istnieje oraz jak zapytać czy coś jest, znajduje się gdzieś lub istnieje.

Lekcje

Moduł 7 - Poziom A1 - Food & Drink (Jedzenie i napoje)

W tej części kursu nauczysz się nazw posiłków, owoców, warzyw i napojów. Dowiesz się również o angielskich nazwach nakrycia stołu oraz jak poprosić o coś przy stole i w restauracji,

Lekcje

Moduł 8 - Poziom A1 - Shopping (Zakupy)

W tej części nauczysz się o różnych rodzajach sklepów, ubrań, kolorów. Poznasz zaimki wskazujące, czyli jak powiedzieć: ‘to, tamto, te, tamte’, oraz praktyczne zwroty, których możesz używać podczas robienia zakupów.

Lekcje

Moduł 13 - Poziom A2 - Learning

W tej części kursu nauczysz się o przedmiotach szkolnych, czynności pod czasu lekcji oraz czas przeszły prosty w stwierdzeniach, zaprzeczeniach, oraz pytaniach

Lekcje

Moduł 15 - Poziom A2 - Culture

W tej części kursu nauczysz się o obyczajach kulturowych, przymiotniki opisujące miejsca oraz stopniowanie przymiotników, różnice pomiędzy czasem teraźniejszym prostym a ciągłym, i pytania otwarte

Lekcje

Moduł 16 - Poziom A2 – Future Plans

W tej części kursu nauczysz się słownictwo o czynności w czasie wolnym, jak omówić czas przyszły używając will/won't oraz be going to, jak umówić się i planować spotkania, jak rozmawiać o datach (z in,at, on), miesiącach i liczebniki porządkowe

Lekcje

Moduł 17 - Pozioma A2 - Diet and Nutrition

W tej części kursu nauczysz się o policzalnych i niepoliczalnych rzeczownikach, określenia ilości, przymiotniki smaku i tekstury jedzenia, przedimki (a/an/the/no article), zwroty związane z jedzeniem, i potrawy w restauracjach.

Lekcje

Moduł 18 - Poziom A2 - People

W tym module nauczysz się jak opisywać wygląd ludzi, jak opisywać ich osobowość, przymiotniki do opisywania wygląd zewnętrzny oraz osobowość, zaimek w funkcji dopełniania, oraz both/either/neither

Lekcje

Moduł 19 - Poziom A2 - Experiences

W tej częśći kursu nauczysz się jak omówić doświarczenia, czas Present Perfect Simple i do czego się go stosuje oraz różnice pomiędzy czas Past Simple i Present Perfect Simple.

Lekcje

Moduł 20 - Poziom B1 - Change

In this module, you will learn about modals of possibility, how to express probability, some phrases related to life changes and how to express that you are familiar or becoming familiar with change by using "be used to" and "get used to".

Lekcje

Moduł 21- Poziom B1 - Responsibilities

In this module, you will learn how to talk about responsibilities, promises, how to use the phrases it's time, I'd better, and I'd rather, as well as some vocabulary having to do with responsiblities.

Lekcje

Moduł 23 - Poziom B1 - Imagination

W tym module nauczysz się jak mówić o swojich pragnieniach,, słównictwo związane z wobraćznią które pomoże Tobie opisywać rzeczy wyobrażone, czasowniki modalne would, could i should, oraz drugi i trzeczi tryb warunkowy.

Lekcje

Moduł 24 - Poziom B1 - Employment

Wy tym module nauczysz się jak używać zerowy tryb warunkowy, pytania bespośredne, pytania podmiotowe i pytania przedmiotowe, jak napisać CV oraz list motywacijny w języku angielskim, słownictwo związane z umiętności w pracy oraz typowe pytania które mogą Ciebie spotkać podczas rozmowy kwalifikacijnej i jak na nie odpowiedzieć.

Lekcje

Module 25 - Poziom B1 - Processes

W tym module poznasz różne rodzaje procesów, jak przekazać instrukcje do wykonania pewnych prac i procesów, nauczysz się przymiotników i przysłówków do opisywania różnych rzeczy, dowiesz się jak używać stronę bierną w różnych czasach w zdaniach oznajmujących, przeczących oraz pytaniach, nauczysz się jak opisywać kolejność wydarzeń oraz jak upewnić się, że coś jest wykonane poprawnie.

Lekcje

Moduł 26- Poziom B1– Lifestyle

W tej części kursu poznasz zagadnienia dotyczące różnych stylów życia, oraz dowiesz się jak je opisywać po angielsku. Nauczysz się również jak używać zwroty z „ing” oraz poznasz przydatne słownictwo dotyczące stylu życia. Poruszymy również temat mówienia o swoich planach na przyszłość.

Lekcje

Praktyczne zwroty

Lekcje

Słownik Tematyczny

Lekcje

Praktyczne Dialogi

Posłuchaj rozmów po angielsku między ludźmi w różnych codziennych sytuacjach i zobacz jak radzić sobie w każdej sytuacji. Filmy w tym module przedstawiają praktyczny dialog w danej sytuacji a potem każde zdanie jest przetłumaczone na język polski, a następnie jest czas na powtórzenie dla Ciebie, abyś miał(a) pewność, że poprawnie wymawiasz wszystkie zdania.

Lekcje

Konwersacje

Wy tym module odsłuchasz lekcje z konwersacji prowadzone z kursantami. Każda lekcja jest prowadzona na żywo i omówiono kontretny temat podczas lekcji.

Lekcje

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów