Angielski Od Zera Do Bohatera


5.00
Jeśli angielski jest językiem, którego chcesz się nauczyć i regularnie ćwiczyć, to ten kurs jest dla Ciebie! Kurs zawiera lekcje od poziomu najbardziej początkującego i stopniowo ich poziom wzrasta, dlatego nawet jeżeli nigdy nie uczyłeś się angielskiego, możesz zacząć uczyć się na tym kursie, natomiast jeżeli Twoja znajomość języka angielskiego jest bardziej zaawansowana, to możesz zacząć uczyć się od wyższego poziomu, od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji, więc Ty wybierasz od której zaczynasz się uczyć. Jeżeli potrzebujesz pomocy w określeniu swojego poziomu znajomości języka angielskiego, napisz do nas i na pewno pomożemy! Na tym kursie online języka angielskiego nauczysz się jak mówić po angielsku, poznasz praktyczne zwroty oraz dowiesz się jak poprawnie budować zdania w języku angielskim, rozwiniesz zasób swojego słownictwa i znajomość gramatyki oraz poznasz mnóstwo praktycznych dialogów. Kursanci mają nieograniczony dostęp do biblioteki już ponad 120 lekcji, która powiększa się w każdym tygodniu o nowe lekcje. Dodatkowo każdy uczestnik kursu może uczestniczyć w cotygodniowych lekcjach z nami na żywo! Dzięki kursowi online języka angielskiego możesz uczyć się języka gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, a my będziemy Ciebie wspierali i motywowali, żebyś uzyskał(a) superbohaterską moc w mówieniu po angielsku i praktycznym używaniu języka! Co więcej, przed każdym spotkaniem na żywo jest coaching językowy, w którym podpowiadamy jak uczyć się angielskiego i motywujemy Ciebie do działania. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być obecny na żywo, obejrzysz tę lekcję na platformie.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy
Price: 27.00  / month
131 Lessons

Opis kursu

Podczas tego kursu będziesz korzystał z bazy lekcji, które już są na platformie oraz na bieżąco otrzymywał regularne lekcje w języku angielskim na różnym poziomie zaawansowania – od podstawowych, które pomogą Ci w codziennej komunikacji w tym języku po lekcje bardziej zaawansowane, aż do lekcji na poziomie zaawansowanym zbliżające Ciebie coraz bardziej do poziomu native speakera w języku angielskim. To Ty decydujesz o kolejności oglądanych lekcji i możesz zacząć od dowolnego poziomu zgodnie z Twoimi obecnymi umiejętnościami językowymi. Dodatkowo, 4 razy w miesiącu otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w lekcji na żywo z nami, na których możesz zadawać pytania i robić z nami wspólnie ćwiczenia. Lekcje na żywo również są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być na żywo to możesz obejrzeć nagranie na platformie, które jest dostępne zazwyczaj dzień po lekcji na żywo.

Kurs jest prowadzony w języku angielskim z polskimi wyjaśnieniami i tłumaczeniami.

Co dostajesz

Dostęp do całej biblioteki lekcji video z kursu języka angielskiego Od zera do bohatera

Zajęcia z native speakerem z Kanady oraz ekspertem od nauczania języka angielskiego

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku tylko dla kursantów: Od zera do bohatera

4 razy w miesiącu zaproszenia na lekcje na żywo

Bonusowy moduł - Praktyczne dialogi

Bonusowy moduł: Słownictwo Tematyczne

Moduły

Poziom A2 – Future Plans

W tej części kursu nauczysz się słownictwo o czynności w czasie wolnym, jak omówić czas przyszły używając will/won't oraz be going to, jak umówić się i planować spotkania, jak rozmawiać o datach (z in,at, on), miesiącach i liczebniki porządkowe

Lekcje

Pozioma A2 - Diet and Nutrition

W tej części kursu nauczysz się o policzalnych i niepoliczalnych rzeczownikach, określenia ilości, przymiotniki smaku i tekstury jedzenia, przedimki (a/an/the/no article), zwroty związane z jedzeniem, i potrawy w restauracjach.

Lekcje

Praktyczne zwroty

Lekcje

Słownik Tematyczny

Lekcje

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
Najnowsze opinie