Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika – 101 przydatnych zwrotów w języku angielskim.

Wpisz swojego maila i otrzymaj Niezbędnik Podróżnika.

Poza naszym Niezbędnikiem Podróżnika – 101 zdań i wyrażeń w języku angielskim z tłumaczeniami w formie pisemnej, otrzymasz  również link do nagranej do niego lekcji, w czasie której będziesz mógł powtarzać wszystkie zdania.
Naucz się podstawowych zwrotów potrzebnych w podróży w języku angielskim, które warto znać jeżeli chcesz swobodnie wyjeżdżać za granicę
Odkryj różnice w konstrukcji zdań w języku angielskim i polskim, aby zostać dobrze zrozumianym przez obcokrajowców. Wszystkie zdania są przetłumaczone na język polski
Poznaj różne nowe słowa, wyrażenia i zdania w języku angielskim wraz  z ich poprawną wymową dzięki czemu będziesz poprawnie mówić.

O Autorach

Ania i Wojtek to dynamiczna i pozytywna para, która prowadzi szkołę językowej od 201o roku. Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego z wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, skutecznie potrafi zmotywować każdego do nauki. Wojtek jest native speakerem z Kanady z polskimi korzeniami, dzięki czemu jest w stanie nauczyć Ciebie jak mówić po angielsku poprawnie i wytłumaczyć Ci pewne różnice pomiędzy językiem polskim i angielskim. Razem uczą online języka angielskiego i mają na swoim koncie mnóstwo zadowolonych studentów.
W międzyczasie zajrzyj do naszych mediów społecznościowych