Sunco_logo 450x153

Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika – 101 przydatnych zwrotów w języku angielskim.

Wpisz swojego maila i otrzymaj Niezbędnik Podróżnika!

Poza Niezbędnikiem Podróżnika – 101 zdań i wyrażeń w języku angielskim z tłumaczeniami w formie pisemnej, otrzymasz  również link do nagranej do niego lekcji, w czasie której będziesz mógł powtarzać wszystkie zdania.
Naucz się podstawowych zwrotów potrzebnych w podróży w języku angielskim, które warto znać jeżeli chcesz swobodnie wyjeżdżać za granicę.
Odkryj różnice w konstrukcji zdań w języku angielskim i polskim, aby zostać dobrze zrozumianym przez obcokrajowców. Wszystkie zdania są przetłumaczone na język polski.
Poznaj różne nowe słowa, wyrażenia i zdania w języku angielskim wraz  z ich poprawną wymową dzięki czemu będziesz poprawnie mówić.

O Autorach

Ania i Wojtek to energiczna i bardzo pozytywna para, która prowadzi szkołę językową od 2010 roku. Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego z wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, skutecznie potrafi zmotywować każdego do nauki. Wojtek jest native speakerem z Kanady z polskimi korzeniami, dzięki czemu potrafi nauczyć Ciebie mówić po angielsku poprawnie i wytłumaczyć Ci pewne różnice pomiędzy językiem polskim i angielskim. Razem uczą online języka angielskiego i mają na swoim koncie setki zadowolonych studentów. Prywatnie, są rodzicami dwóch niesamowicie energicznych chłopców i posiadaczami wspaniałego, ale bardzo leniwego psa:)
W międzyczasie zajrzyj do naszych mediów społecznościowych