Lekcja 22.1 – Past Perfect Simple

Przed rozpoczęciem lekcji prosimy o zapisanie się na

Czy zastanawiasz się do czego służy czas Past Perfect w języku angielskim i w jakich sytuacjach go używać? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj wiele praktycznych przykładów użycia Past Perfect.
Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym jak uczyć się gramatyki angielskiej, a szczególnie angielskich czasów i jakie podejście warto do nich mieć. 

Tagi lekcji: Angielski od zera do bohatera, coaching językowy, jak uczyć się angielskich czasów, jak uczyć się gramatyki angielskiej, jakie czasy warto znać w angielskich, jakie czasy warto znać w języku angielskim, jakie podejście do gramatyki angielskiej, jakie są nazwy szkół po angielsku, jakie są skuteczne metody nauki gramatyki angielskiej, jakie trzeba mieć podejście do gramatyki angielskiej, jakie warto mieć podejście do gramatyki angielskiej, lekcje angielskiego online, nauka angielskiego online, past perfect, past perfect a past simple, skuteczna nauka angielskiego, skuteczny kurs angielskiego online, szybki kurs angielskiego online, użycie czasu past perfect, wyjaśnienie czasu past perfect, zasady past perfect
Powrót do:Angielski Od Zera Do Bohatera > Moduł 22- Poziom B1 - The Past
Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka