Gramatyka angielska – Teraźniejszość prosta – czas Present Simple


Be the first to rate
Jeśli angielski jest twoim drugim językiem, być może zastanawiałeś się, kiedy użyć czasu teraźniejszego prostego, czyli Present Simple? Jeśli tak, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Po ukończeniu tego mini kursu będziesz pewien, że używasz czasu teraźniejszego prostego we właściwy sposób i we właściwym czasie. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy
Price: 0.00 
4 Lessons

Opis kursu

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o czasie teraźniejszym w języku angielskim? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Ten kurs zawiera omówienie czasu teraźniejszego prostego, czyli Present Simple. Po obejrzeniu filmu z lekcji będziesz mógł bez obaw używać tego czasu podczas komunikacji w języku angielskim, ponieważ będziesz wiedział, jak ten czas jest używany i jakie są jego formy.

Ten kurs jest poprowadzony w całości w języku angielskim.

Jeśli masz jakieś sugestie lub komentarze, podziel się nimi z nami w sekcji komentarzy tego kursu poniżej.

Kluczowe cechy

Znakomity nauczyciel

4 Lekcja wideo

1 Test podsumowujący kurs

4 Karta referencyjna z podsumowaniem najważniejszych informacji

Lekcje

Przeczenia w czasie Present Simple

Length: 32 minutesComplexity: Łatwe

W tej lekcji nauczysz się jak tworzyć zdania przeczące w czasie Present Simple i jakie wyjątki należy brać pod uwagę aby je poprawnie tworzyć. Możesz pobrać materiały z tej lekcji 

Pytania w czasie Present Simple

Length: 52 minutesComplexity: Łatwe

W tej lekcji poznasz jak tworzyć pytania zamknięte w czasie Present Simple oraz jak na nie odpowiadać. Możesz pobrać materiały z tej lekcji tutaj: >>Pobierz materiały<<

Czas teraźniejszy prosty- wyjaśnienie po angielsku

Length: 8 minutesComplexity: Łatwe

Czy chcesz poznać zasady stosowania czasu teraźniejszego prostego, czyli Present Simple w języku angielskim? W czasie tej lekcji poznasz zasady jego użycia wraz z przykładami.

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów