Język polski w biznesie

Favorite

Jeżeli chcesz, żeby treść na tej stronie została automatycznie przetłumaczona na Twój język, możesz pobrać wtyczkę Google Translate, albo wejdź na stronę przy użyciu przeglądarki Google Chrome i w ustawieniach przeglądarki wybierz język, na który strona ma być tłumaczona.

Zacznij mówić po polsku w sytuacjach biznesowych!

Kurs online “Język polski w biznesie” przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się:

  • języka polskiego w sytuacjach biznesowych,
  • bardziej formalnego języka polskiego,
  • języka polskiego przydatnego w biurze,
  • języka polskiego przydatnego do negocjacji biznesowych,
  • języka polskiego przydatnego do założenia własnej firmy,
  • rozumieć formularze urzędowe w języku polskim.

Rekomendowana znajomość języka polskiego przed przystąpieniem do kursu – A2.

PjWB

Oto czego nauczysz się na kursie:

Pisanie CV i rozmowa kwalifikacyjna

Słownictwo związane z pisaniem CV w języku polskim oraz przykładowe pytania i odpowiedzi w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Lekcja-25-Dialogi-w-biurze-pomiędzy-pracownikami

Rozmowy ze współpracownikami

Słowa, zwroty i dialogi przydatne w komunikacji w biurze oraz na spotkaniach w firmie w języku polskim.

Lekcja-21-Networking-–-Rozmowy w trakcie spotkania networkingowego

Rozmowy w trakcie spotkań networkingowych

Słownictwo związane ze spotkaniami biznesowymi, negocjacjami i nawiązywaniem nowych kontaktów biznesowych.

Lekcja-27-Korespondencja-mailowa-pomiędzy-pracownikami-biura

Korespondencja mailowa

Słownictwo związane z pisaniem różnego rodzaju e-maili do klientów oraz współpracowników. 

Lekcja-12-Działalność-nierejestrowana

Zakładanie własnej firmy w Polsce

Słownictwo zawarte w formularzach urzędowych, wskazówki dotyczące rejestrowanej i nierejestrowanej działalności w Polsce.

Lekcja-17-Promocja-i-reklama-firmy

Marketing i promocja firmy

Słownictwo związane marketingiem i promocją siebie oraz firmy, słownictwo związane z pisaniem oferty oraz tworzeniem strony internetowej.

Lekcja-29-Prezentacja-firmy-i-jej-poduktów-oraz-usług-–-sales-pitch-przed-potencjalnymi-inwestorami

Prezentacje, spotkania służbowe i rozmowy z klientami

Słownictwo i dialogi przydatne w czasie rozmów z klientami oraz wskazówki i przykłady dotyczące prezentacji firmy i produktów.

Negocjacje i rozwiązywanie problemów

Zwroty i dialogi przydatne do prowadzenia negocjacji, składania i przyjmowania reklamacji, oraz rozwiązywania problemów w firmie.

Lekcja-39-Umowy-pracownicze

Umowy pracownicze i zwroty biznesowe

Słownictwo i wskazówki związane z umowami pracowniczymi, procedurami, raportami oraz przydatne związki frazeologiczne w biznesie.

Lekcje w kursie

Moduł 1 – Szukanie pracy

W tym module znajdziesz lekcje, które pozwolą Ci przygotować się do szukania pracy w języku polskim, przygotujesz swoje CV i poznasz słownictwo przydatne przy umawianiu rozmowy kwalifikacyjnej.

Lekcje

1.1 – Pisanie CV 1.2 – Szukanie pracy w Polsce – ogłoszenia 1.3 – Umawianie się na rozmowę kwalifikacyjną 1.4 – Test z modułu 1 – Szukanie pracy

Moduł 2 – Rozmowa kwalifikacyjna

W tym module poznasz słownictwo przydatne w czasie rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim, a także gotowe przykłady zdań, gdy będziesz chciała/chciał skontaktować się z potencjalnym pracodawcą po rozmowie kwalifikacyjnej i dopytać o szczegóły rekrutacji lub dodać istotne informacje.

Lekcje

2.1 – Rozmowa kwalifikacyjna (cz.1) Podgląd 2.2 – Rozmowa kwalifikacyjna (cz.2) 2.3 – Rozmowa kwalifikacyjna (cz.3) 2.4 – Pytania, które warto zadać pracodawcy 2.5 – Pytania i kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej 2.6 – Test z modułu 2 – Rozmowa kwalifikacyjna

Moduł 3 – Korespondencja mailowa

W tym module poznasz przykłady e-maili, które będziesz wysyłać albo otrzymywać w firmie. Otrzymasz wiele wzorów różnych wiadomości i e-maili, których dane możesz dowolnie podstawiać, aby dopasować je do swoich potrzeb.

Lekcje

3.1 – Mail z ofertą 3.2 – Mail z zaproszeniem 3.3 – Pytanie o usługę czy produkty, prośba o udzielenie więcej informacji 3. 4- Test z modułu 3 – Korespondencja mailowa

Moduł 4 – Zakładanie własnej firmy w Polsce

W tym module poznasz słownictwo związane z działalnością gospodarczą oraz działalnością nierejestrowaną w Polsce. Poza słownictwem i zwrotami występującymi w formularzach, dowiesz się dużo na temat zasad prowadzenia obu form działalności, a także podamy wiele związanych z nimi wskazówek.

Lekcje

4.1 – Działalność nierejestrowana 4.2 – Język w formularzach cz. 1 4.3 – Język w formularzach cz. 2 4.4 – Język w formularzach cz. 3 4.5 – Test z modułu 4 – Zakładanie własnej firmy w Polsce

Moduł 5 – Marketing i promocja firmy

W tym module poznasz słownictwo związane z marketingiem i promocją firmy. Poza przydatnym słownictwem, dowiesz się dużo na temat zasad promocji i marketingu firmy, a także podamy wiele związanych z nimi wskazówek.

Lekcje

5.1 – Promocja i działania w mediach społecznościowych 5.2 – Promocja i reklama firmy 5.3 – Współpraca z agencją marketingową 5.4 – Oferta firmy 5.5 – Strona www firmy – najważniejsze słownictwo i informacje 5.6 – Test z modułu 5 – Marketing i promocja firmy

Moduł 6 – Nawiązywanie kontaktów

W tym module poznasz słownictwo związane z nawiązywaniem kontaktów biznesowych. Poza słownictwem i przydatnymi dialogami, dowiesz się dużo na temat zasad networkingu biznesowego, a także podamy wiele wskazówek na ten temat.

Lekcje

6.1 – Rozmowy w trakcie spotkania networkingowego 6.2 – Prezentacja siebie i/lub swojej firmy – Elevator speech 6.3 – Umawianie się na spotkanie po spotkaniu networkingowym 6.4 – Spotkanie biznesowe zapoznawcze 6.5 – Test z modułu 6 – Nawiązywanie kontaktów

Moduł 7 – Praca w biurze

W tym module poznasz słownictwo związane z pracą w biurze. Poza słownictwem i przydatnymi dialogami, dowiesz się dużo na temat komunikacji w biurze i jej różnych form.

Lekcje

7.1 – Dialogi w biurze pomiędzy pracownikami 7.2 – Dialogi w biurze pomiędzy pracownikami i przełożonymi 7.3 Korespondencja mailowa pomiędzy pracownikami biura 7.4 – Test z modułu 7 – Praca w biurze

Moduł 8 – Prezentacje, spotkania służbowe i rozmowy z klientami

W tym module poznasz słownictwo związane z prezentacjami, spotkaniami służbowymi i rozmowami z klientami. Poza słownictwem i przydatnymi dialogami oraz wyrażeniami, dowiesz się dużo na temat zasad związanych z tworzeniem prezentacji oraz organizacją spotkań biznesowych. Podamy również wiele praktycznych wskazówek związanych z tematami w tym module.

Lekcje

8.1 – Dialogi pomiędzy pracownikami i klientami na temat wstępnej oferty firmy 8.2 – Prezentacja firmy i jej produktów oraz usług – Sales Pitch przed potencjalnymi inwestorami 8.3 – Prezentacja sprzedażowa produktów lub usług przed potencjalnymi klientami 8.4 – Dialogi z klientami – omawianie szczegółów zlecenia 8.5 – Dialogi i korespondencja mailowa z klientami – omawianie szczegółów zamówienia 8.6 – Test z modułu 8 – Prezentacje, spotkania służbowe i rozmowy z klientami

Moduł 9 – Negocjacje, reklamacje i rozwiązywanie problemów

W tym module poznasz słownictwo związane z negocjacjami, reklamacjami i rozwiązywaniem problemów. Poza słownictwem i przydatnymi zwrotami, dowiesz się dużo na temat zasad prowadzenia negocjacji oraz radzenia sobie z reklamacjami i problemami w świecie biznesu i życiu zawodowym, a także podamy wiele związanych z nimi wskazówek.

Lekcje

9.1 – Rozmowy negocjacyjne z klientem 9.2 – Rozmowy negocjacyjne z pracodawcą, przełożonym i współpracownikami 9.3 – Składanie skarg i reklamacji 9.4 – Rozwiązywanie problemów 9.5 – Test z modułu 9 – Negocjacje, reklamacje i rozwiązywanie problemów

Moduł 10 – Umowy, procedury, raporty i różne zwroty biznesowe

W tym module poznasz słownictwo związane z umowami pracowniczymi, procedurami, raportami i różnymi zwrotami biznesowymi. Poza słownictwem i przydatnymi zwrotami, dowiesz się dużo na temat zasad tworzenia raportów, przykładów procedur, przydatnych zwrotów i związków frazeologicznych w biznesie, a także poznasz wiele wskazówek i praktycznych informacji na temat umów pracowniczych.

Lekcje

10. 1 – Przedstawianie raportów, analiz statystycznych, trendów i nowych pomysłów oraz planów 10.2 – Zasady i procedury w firmie 10.3 – Umowy pracownicze 10.4 – Popularne zwroty i powiedzenia w pracy oraz biznesie 10.5 – Test z modułu 10 – Umowy, procedury, raporty i różne zwroty biznesowe

Poprzedni

Następny

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka