Często zadawane pytania

Kursy online dostępne na www.sunco.edu.pl są dla każdego, kto chce uczyć się języka angielskiego. Kursy ogólne są dla osób chcących szkolić ogólne umiejętności komunikacji, a specjalistyczne są dla osób, które potrzebują języka angielskiego do pracy i komunikacji w biznesie.

Aby korzystać z kursu online i oglądać lekcje wystarczy mieć komputer, tablet lub telefon z podłączeniem do Internetu.

Lekcje możesz oglądać kiedy chcesz i jak często chcesz.

Część naszych kursów jest tłumaczona na język polski i możesz zacząć naukę nawet zupełnie nie znając języka angielskiego. Są to kursy:

“English Hub” – lekcje są od poziomu najbardziej podstawowego (z założeniem, że nigdy nie uczyłeś się angielskiego) i stopniowo poziom wzrasta aż do zaawansowanego. Możesz dowolnie decydować, od którego poziomu chcesz zacząć naukę. W momencie dokonania wpłaty, otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji z tego kursu.

“Podróżowanie samolotem” – są to lekcje z gotowymi dialogami w języku angielskim z tłumaczeniami i wyjaśnieniami w języku polskim. Możesz zacząć uczyć się praktycznych zdań, zwrotów i dialogów nawet jeżeli wcześniej nie uczyłeś się języka, a potrzebujesz go do komunikacji na lotnisku i w samolocie.

 

Kursy specjalistyczne biznesowe są w całości prowadzone w języku angielskim i aby z nich najbardziej swobodnie korzystać Twoja znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie zbliżonym do A2/B1. Te kursy to:

“Angielski w negocjacjach”

“Angielski dla Recepcjonistów”

 

Wszystkie nasze V-Booki mają tłumaczenia na język polski oraz posiadają nagrania wymowy zdań, więc nie musisz znać języka angielskiego, żeby z nich korzystać.

Nasze kursy online dostępne są na naszej stronie www.sunco.edu.pl, dlatego żeby kupić nasz kurs musisz się zalogować, żeby otrzymać do niego dostęp i na bieżąco śledzić swoje postępy.

Chcemy być pewni, że podałeś poprawne dane i właśnie Ty będziesz miał dostęp do swojego kursu, dlatego otrzymujesz maila z prośbą o weryfikację konta. Sprawdź też skrzynkę SPAM lub Oferty czy nie ma tam naszego maila.

Po zalogowaniu i zakupie kursu, dostęp jest Tobie automatycznie przyznawany, o czym zostaniesz powiadomiony w osobnym mailu, ale możesz też automatycznie po opłaceniu przejść do zakładki Moje Kursy, gdzie znajdziesz swój nowy kurs lub kursy, jeżeli wybrałeś więcej niż jeden.

Po wejściu do zakładki Moje Kursy (Moje Konto>>Moje Kursy w pasku menu na górze po lewej stronie) kliknij w kurs, który chcesz zacząć realizować, kliknij w numer lekcji, którą chcesz obejrzeć i działaj! Po obejrzeniu lekcji pobierz też materiały referencyjne, jeżeli są do niej dostępne i przy większości lekcji możesz zrobić test, żeby sprawdzić swoją wiedzę.

Po obejrzeniu nagrania lekcji, kliknij przycisk “Zakończ lekcję” lub “Complete This Lesson”, aby zapisać Twój postęp z kursu.

Jeżeli nie widzisz kursu w zakładce MOJE KURSY, upewnij się, że proces płatności za kurs został zakończony.

Jeżeli transakcja została dokonana i nadal nie widzisz swojego kursu, skontaktuj się z nami, sprawdzimy co się stało i na pewno pomożemy.

Masz nieograniczony i dożywotni dostęp do kursu, który podlega opłacie jednorazowej. Są to kursy: “Angielski dla Recepcjonistów”, “Angielski w negocjacjach” i “Podróżowanie samolotem”, a także V-Booki.

 

W przypadku kursu z płatnością comiesięczną/półroczną lub roczną, na naszej stronie jest to “Kurs English Hub”, dostęp do kursu posiadasz od momentu pierwszej płatności za kurs przez cały okres, gdy opłaty za dany okres będą pobierane. Jeżeli zrezygnujesz z kursu z płatnościami subskrypcyjnymi, dostęp zostanie automatycznie przerwany po zakończeniu ostatniego okresu abonamentowego.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka