O nas

CZEŚĆ!

Jak nas poznasz, od razu zobaczysz, że jesteśmy parą z ogromnymi pokładami pozytywnej energii i chęci do działania. Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. Można powiedzieć, że metodą prób i błędów doszliśmy do wielu wniosków i sprawdzonych sposobów, jak uczyć języka i z czym osoby uczące się języka mają największe problemy.
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Tobie przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z…

Poznaj Anię

Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Idealnie łączy praktykę z teorią nauczania języka.  czytaj więcej…
Dzięki moim pobytom w USA i Australii wiem dokładnie, co jest potrzebne do komunikacji za granicą i jak rozmawiać z obcokrajowcami, żeby nas zrozumieli. Potrafię zachęcić każdego do rozmowy w języku angielskim i pokazuję, że nie musisz znać ogromnej ilości słów, żeby się dogadać.

Poznaj Wojtka

Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowymczytaj więcej…
Urodziłem się i wychowałem w Kanadzie i bardzo dobrze wiem, co jest dla Ciebie najważniejsze, żeby swobodnie rozmawiać za granicą, potrafię wyjaśnić zawiłości kulturowe i ciekawostki językowe. Skupiam się na praktycznym użyciu języka, którego faktycznie użyjesz, gdy będziesz mówić po angielsku.

NASZI PARTNERZY I KLIENCI

PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY