Lekcja 31.2 – Adjectives & Intensifiers

Zarejestruj się w kurs zanim rozpoczniesz tę lekcję.

Czy chcesz wzbogacić swój zasób słownictwa w języku angielskim? Czy chcesz poznać różne przymiotniki i słowa, które mogą modyfukiwać przymiotniki, żeby budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, dlaczego warto uczyć się różnych nowych słów w języku angielskim i jak nauka nowych słów pomoże nam w większej płynności językowe.

Tagi lekcji: adjectives and intensifiers, coaching językowy, gradable adjectives, non gradable adjectives, przymiotniki na poziomie zaawansowanym po angielsku, różne rodzaje przymiotników w języku angielskim, użycie przymiotników w zdaniach, wzmaznianie i osłabianie przymiotników w języku angielskim
Powrót do:Angielski Od Zera Do Bohatera > Moduł 31 - Poziom B2 - Challenges