Angielski dla recepcjonistów


5.00
Jeżeli zastanawiasz się nad ubieganiem się o pracę jako recepcjonistka/recepcjonista, ale nie czujesz się wystarczająco pewnie przy komunikacji w języku angielskim? Czy myślisz, że nie poradzisz sobie w posługiwaniu się językiem angielskim w biurze? Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie idealny! Kurs składa się z 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego potrzebnego do pracy w biurze, poznasz przykłady przydatnych dialogów z klientami i współpracownikami, dowiesz się jak pisać maile w języku angielskim, a także jak wypełniać różne obowiązki w języku angielskim, jak na przykład zarezerwowanie hotelu czy umówienie spotkania, i wiele innych. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim przez native speakera.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Wojciech
Price: 97.00 
10 Lessons

Opis kursu

W czasie kursu “Angielski dla recepcjonistów” poznasz przydatne słownictwo związane z konkretnymi sytuacjami w pracy jako recepcjonista oraz nauczysz się przydatnych zwrotów do komunikacji w firmie, aby móc swobodnie i z pewnością siebie wykonywać obowiązki recepcjonisty w języku angielskim.

Kurs jest podzielony na 10 tematycznych lekcji, które pomogą Tobie przygotować się do pracy recepcjonisty w języku angielskim

 

Kurs jest prowadzony w całości w języku angielskim.

 

Lista lekcji w kursie:

  • Lesson 1- Down to Basics – Podstawy i informacje ogólne
  • Lesson 2- Incoming Calls – Połączenia przychodzące
  • Lesson 3 – Outgoing Calls – Połączenia wychodzące
  • Lesson 4 – Scheduling Appointments – Planowanie spotkań
  • Lesson 5 – Deliveries – Dostawy i obsługa dostawców
  • Lesson 6 – Receiving Guests – Przyjmowanie gości
  • Lesson 7 – Giving Directions – Udzielanie wskazówek
  • Lesson 8 – Interacting with Co-workers – Rozmowy ze współpracownikami
  • Lesson 9 – Bookings and Making Orders – Rezerwacja i składanie zamówień
  • Lesson 10 – Written Correspondence – Korespondencja pisemna

Po każdej lekcji jest test/quiz, który możesz zrobić, żeby zobaczyć jak dużo zapamiętałeś z lekcji i dodatkowo utrwalić informacje.

Dodatkowo, otrzymujesz karty referencyjne z najważniejszymi informacjami, zwrotami i mailami, które możesz wydrukować lub zapisać na dysku, żeby mieć je pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

 

Co dostajesz

Znakomity nauczyciel

10 Lekcji wideo

10 Testów do lekcji

Karty referencyjne z podsumowaniem najważniejszych informacji

Kontakt z nauczycielem

Certyfikat ukończenia kursu

Lekcje

Lekcja 1 – Podstawy i informacje ogólne

Length: 16 minutesComplexity: Łatwe

Czy znasz angielskie słownictwo na tyle dobrze, żeby zostać recepcjonistą w firmie, gdzie będziesz używać języka angielskiego? W tej lekcji omówimy tajniki pracy na recepcji w międzynarodowej firmie.

Lekcja 2 – Połączenia przychodzące

Length: 23 minutesComplexity: Łatwe

Czy martwisz się, że nie mówisz poprawnie po angielsku podczas odbierania telefonu? A może czasami nie wiesz, co masz odpowiedzieć osobie dzwoniącej? Jeśli tak, ta lekcja pomoże ci przezwyciężyć te obawy i sprawi, że będziesz w stanie poradzić sobie z każdym połączeniem przychodzącym.

Lekcja 3 – Połączenia wychodzące

Length: 13 minutesComplexity: Łatwe

Dzwonienie do kogoś w języku angielskim może być dla niektórych osób przerażające. W tej lekcji pomożemy Ci zdobyć pewność siebie podczas wykonywania połączeń wychodzących w języku angielskim.

Lekcja 4 – Planowanie spotkań

Length: 15 minutesComplexity: Łatwe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wykonujesz wszystko poprawnie podczas planowania spotkania w języku angielskim? Po tej lekcji dowiesz się wszystkiego o planowaniu spotkań w języku angielskim.

Lekcja 5 – Dostawy i obsługa dostawców

Length: 11 minutesComplexity: Łatwe

Czy wiesz, że obsługa dostaw jest ważną częścią pracy jako recepcjonista? Ta lekcja mówi o ważnych sprawach, które należy wziąć pod uwagę podczas pracy z dostawami i dostawcami.

Lekcja 6 – Przyjmowanie gości

Length: 10 minutesComplexity: Łatwe

Kiedy ktoś przychodzi do twojego biura, co mówisz? Jak się zachowujesz? Ta lekcja pokaże, jak radzić sobie z gośćmi w Twojej firmie w przyjemny i profesjonalny sposób.

Lekcja 7 – Udzielanie wskazówek

Length: 10 minutesComplexity: Łatwe

Udzielanie innym wskazówek jak gdzieś mają dotrzeć może być czasem kłopotliwe. W czasie tej lekcji poznasz słownictwo i odpowiednie zwroty, by poradzić sobie z tym zagadnieniem.

Lekcja 8 – Interakcja ze współpracownikami

Length: 13 minutesComplexity: Łatwe

Komunikowanie się ze współpracownikami może być czasem trudne, jeśli nie czujesz się dobrze z angielskim jako drugim językiem. Ta lekcja sprawi, że będziesz mógł łatwo wymieniać się pomysłami ze swoimi współpracownikami, dzięki czemu Twoja praca będzie dla Ciebie przyjemniejsza i mniej stresująca.

Lekcja 10 – Korespondencja pisemna

Length: 21 minutesComplexity: Łatwe

Czy pisanie e-maili biznesowych i listów w języku angielskim nie jest twoją mocną stroną? Jeśli tak, ta lekcja zapewni Ci umiejętności i wiedzę, aby móc w sposób pewny i skuteczny prowadzić korespondencję w imieniu firmy.

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
Szukaj

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Najnowsze opinie

Na fanpage