Angielski dla recepcjonistów


5.00
Jeżeli zastanawiasz się nad ubieganiem się o pracę jako recepcjonistka/recepcjonista, ale nie czujesz się wystarczająco pewnie przy komunikacji w języku angielskim? Czy myślisz, że nie poradzisz sobie w posługiwaniu się językiem angielskim w biurze? Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie idealny! Kurs składa się z 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego potrzebnego do pracy w biurze, poznasz przykłady przydatnych dialogów z klientami i współpracownikami, dowiesz się jak pisać maile w języku angielskim, a także jak wypełniać różne obowiązki w języku angielskim, jak na przykład zarezerwowanie hotelu czy umówienie spotkania, i wiele innych. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim przez native speakera.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Wojciech
Price: 97.00 
10 Lessons

Opis kursu

W czasie kursu “Angielski dla recepcjonistów” poznasz przydatne słownictwo związane z konkretnymi sytuacjami w pracy jako recepcjonista oraz nauczysz się przydatnych zwrotów do komunikacji w firmie, aby móc swobodnie i z pewnością siebie wykonywać obowiązki recepcjonisty w języku angielskim.

Kurs jest podzielony na 10 tematycznych lekcji, które pomogą Tobie przygotować się do pracy recepcjonisty w języku angielskim

 

Kurs jest prowadzony w całości w języku angielskim.

 

Lista lekcji w kursie:

  • Lesson 1- Down to Basics – Podstawy i informacje ogólne
  • Lesson 2- Incoming Calls – Połączenia przychodzące
  • Lesson 3 – Outgoing Calls – Połączenia wychodzące
  • Lesson 4 – Scheduling Appointments – Planowanie spotkań
  • Lesson 5 – Deliveries – Dostawy i obsługa dostawców
  • Lesson 6 – Receiving Guests – Przyjmowanie gości
  • Lesson 7 – Giving Directions – Udzielanie wskazówek
  • Lesson 8 – Interacting with Co-workers – Rozmowy ze współpracownikami
  • Lesson 9 – Bookings and Making Orders – Rezerwacja i składanie zamówień
  • Lesson 10 – Written Correspondence – Korespondencja pisemna

Po każdej lekcji jest test/quiz, który możesz zrobić, żeby zobaczyć jak dużo zapamiętałeś z lekcji i dodatkowo utrwalić informacje.

Dodatkowo, otrzymujesz karty referencyjne z najważniejszymi informacjami, zwrotami i mailami, które możesz wydrukować lub zapisać na dysku, żeby mieć je pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

 

Co dostajesz

Znakomity nauczyciel

10 Lekcji wideo

10 Testów do lekcji

Karty referencyjne z podsumowaniem najważniejszych informacji

Kontakt z nauczycielem

Certyfikat ukończenia kursu

Lekcje

Lekcja 1 – Podstawy i informacje ogólne

Length: 16 minutesComplexity: Łatwe

Czy znasz angielskie słownictwo na tyle dobrze, żeby zostać recepcjonistą w firmie, gdzie będziesz używać języka angielskiego? W tej lekcji omówimy tajniki pracy na recepcji w międzynarodowej firmie.

Lekcja 2 – Połączenia przychodzące

Length: 23 minutesComplexity: Łatwe

Czy martwisz się, że nie mówisz poprawnie po angielsku podczas odbierania telefonu? A może czasami nie wiesz, co masz odpowiedzieć osobie dzwoniącej? Jeśli tak, ta lekcja pomoże ci przezwyciężyć te obawy i sprawi, że będziesz w stanie poradzić sobie z każdym połączeniem przychodzącym.

Lekcja 3 – Połączenia wychodzące

Length: 13 minutesComplexity: Łatwe

Dzwonienie do kogoś w języku angielskim może być dla niektórych osób przerażające. W tej lekcji pomożemy Ci zdobyć pewność siebie podczas wykonywania połączeń wychodzących w języku angielskim.

Lekcja 4 – Planowanie spotkań

Length: 15 minutesComplexity: Łatwe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wykonujesz wszystko poprawnie podczas planowania spotkania w języku angielskim? Po tej lekcji dowiesz się wszystkiego o planowaniu spotkań w języku angielskim.

Lekcja 5 – Dostawy i obsługa dostawców

Length: 11 minutesComplexity: Łatwe

Czy wiesz, że obsługa dostaw jest ważną częścią pracy jako recepcjonista? Ta lekcja mówi o ważnych sprawach, które należy wziąć pod uwagę podczas pracy z dostawami i dostawcami.

Lekcja 6 – Przyjmowanie gości

Length: 10 minutesComplexity: Łatwe

Kiedy ktoś przychodzi do twojego biura, co mówisz? Jak się zachowujesz? Ta lekcja pokaże, jak radzić sobie z gośćmi w Twojej firmie w przyjemny i profesjonalny sposób.

Lekcja 7 – Udzielanie wskazówek

Length: 10 minutesComplexity: Łatwe

Udzielanie innym wskazówek jak gdzieś mają dotrzeć może być czasem kłopotliwe. W czasie tej lekcji poznasz słownictwo i odpowiednie zwroty, by poradzić sobie z tym zagadnieniem.

Lekcja 8 – Interakcja ze współpracownikami

Length: 13 minutesComplexity: Łatwe

Komunikowanie się ze współpracownikami może być czasem trudne, jeśli nie czujesz się dobrze z angielskim jako drugim językiem. Ta lekcja sprawi, że będziesz mógł łatwo wymieniać się pomysłami ze swoimi współpracownikami, dzięki czemu Twoja praca będzie dla Ciebie przyjemniejsza i mniej stresująca.

Lekcja 10 – Korespondencja pisemna

Length: 21 minutesComplexity: Łatwe

Czy pisanie e-maili biznesowych i listów w języku angielskim nie jest twoją mocną stroną? Jeśli tak, ta lekcja zapewni Ci umiejętności i wiedzę, aby móc w sposób pewny i skuteczny prowadzić korespondencję w imieniu firmy.

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów