Teen Talk – Angielski od zera do bohatera for teens

Favorite

Wstęp

Podczas tego kursu będziesz korzystał z bazy lekcji, które już są na platformie oraz na bieżąco otrzymywał regularne lekcje w języku angielskim na różnym poziomie zaawansowania – od podstawowych, które pomogą Ci w codziennej komunikacji w tym języku po lekcje bardziej zaawansowane, aż do lekcji na poziomie zaawansowanym zbliżające Ciebie coraz bardziej do poziomu native speakera w języku angielskim.

To Ty decydujesz o kolejności oglądanych lekcji i możesz zacząć od dowolnego poziomu zgodnie z Twoimi obecnymi umiejętnościami językowymi.

Możesz też oglądać lekcje w kolejności przydatnej Tobie do materiału szkolnego, np. gdy chcesz upewnić się, że dobrze rozumiesz konkretne tematy z lekcji szkolnych i programu nauczania w szkole. 

W wersji rozszerzonej kursu (Gold i Platinum) możesz korzystać z konwersacji na żywo, wszystkie szczegóły odnośnie konwersacji otrzymasz mailowo.

Kurs jest prowadzony w języku angielskim z polskimi wyjaśnieniami i tłumaczeniami.

Zajęcia konwersacyjne w pakiecie dodatkowym z native speakerem są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to śmiało pisz do nas przez zakładkę KONTAKT lub na mediach społecznościowych, 

Biblioteka lekcji wideo

Poniżej znajdziesz bibliotekę lekcji wideo, która została podzielona na tematyczne moduły dzięki czemu możesz uczyć się angielskiego według tematu, którym jesteś zainteresowana/zainteresowany albo możesz oglądać też wszystkie lekcje po kolei. Wybór należy do Ciebie. Kolejność modułów jest ustalona zgodnie z poziomami zaawansowania, a dodatkowe moduły znajdziesz na samym końcu strony.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Moduł 1 – Poziom A1 – Introductions (Przedstawianie się)

W tej części kursu dowiesz się jak przedstawić się oraz jak przywitać się po angielsku, dowiesz się jak policzyć od 1 do 10, poznasz zaimki podmiotowe oraz czasownik ‘być’, oraz nauczysz się go używać w formie zdań oznajmujących, przeczeń i pytań. Zapoznasz się również ze słownictwem związanym z codziennymi przedmiotami w języku angielskim.

Lekcje

Lekcja 1.1 – Powitania Lekcja 1.2 – Liczenie od 1 do 10 Lekcja 1.3 – Zaimki osobowe Lekcja 1.4- Czasownik 'być' w zdaniach oznajmujących w czasie teraźniejszym Lekcja 1.5 – Przedstawianie się po angielsku Lekcja 1.6 – Codzienne przedmioty Lekcja 1.7 – Czasownik ‘być’ w formie przeczenia w czasie teraźniejszym Lekcja 1.8 – Czasownik ‘być’ w formie pytającej w czasie teraźniejszym

Moduł 2 – Poziom A1 – My Life (Moje życie)

W tej części dowiesz się jak omówić relacje rodzinne oraz pozarodzinne, poznasz angielski alfabet, nauczysz określać własność poprzez zaimki dzierżawcze oraz użycie “apostrofu z s”: ‘s. Dowiesz się także jak liczyć od 11 do 100 w języku angielskim.

Lekcje

Lekcja 2.1 – Relacje pozarodzinne Lekcja 2.2 – Oznaczanie przynależności poprzez 's Lekcja 2.3 – Liczenie od 11 do 100 Lekcja 2.4 – Zaimki dzierżawcze Lekcja 2.5 – Relacje rodzinne Lekcja 2.6 – Angielski alfabet Lekcja 2.7 – Poznawanie ludzi (praktyczne dialogi i zwroty)

Moduł 3 – Poziom A1 – Jobs (Zawody)

W tej części nauczysz się słownictwa związanego z różnymi rodzajami zawodów, dowiesz się jak używać przedimka nieokreślonego a/an do mówienia o zawodach, poznasz różne miejsca pracy oraz nauczysz się jak zadawać pytania o mianownik “kto?co?” z czasownikiem “być”.

Lekcje

Lekcja 3.1 – Zawody Lekcja 3.2 – Przedimek nieokreślony 'a/an' Lekcja 3.3 – Miejsca pracy Lekcja 3.4 – Pytania z użyciem pytajników 'kto?' /'co?' (who?/what?) z czasownikiem 'być' (to be) Lekcja 3.5 – Rozmowy o pracę (Job interviews) Lekcja 3.6 – Wypełnianie formularzy Lekcja 3.7 – Praca

Moduł 4 – Poziom A1 – Machines and Technology (Maszyny, urządzenia i technologia)

Moduł 5 – Poziom A1 – Travel (Podróżowanie)

W tej części kursu poznasz różne rodzaje wakacji, nazwy rzeczy, które zabieramy ze sobą na wakacje, oraz miejsca, w których możemy spędzić nasze wakacje. Nauczysz siętworzyć liczbę pojedynczą i mnogą rzeczowników oraz dowiesz się jak wyrazić, że coś Ci się podoba. Poznasz również nazwy różnych krajów i narodowości.

Lekcje

Lekcja 5.1 – Rodzaje wakacji Lekcja 5.2 – Miejsca docelowe na wakacje Lekcja 5.3 – Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne Lekcja 5.4 – Liczba mnoga rzeczowników Lekcja 5.5 – Przedmioty wakacyjne Lekcja 5.6 – Użycie czasownika 'like' ('lubić') Lekcja 5.7 – Kraje i narodowości Lekcja 5.8 – Wakacje i urlopy Lekcja 5.9 – Geografia i natura

Moduł 6 – Poziom A1 – In Town (Słownictwo w mieście)

Moduł 7 – Poziom A1 – Food & Drink (Jedzenie i napoje)

W tej części kursu nauczysz się nazw posiłków, owoców, warzyw i napojów. Dowiesz się również jakie są angielskie nazwy do mówienia o nakryciu stołu oraz nauczysz się wyrażeń, których użyjesz gdy będziesz prosić o coś przy stole i w restauracji,

Lekcje

Lekcja 7.1 – Jedzenie i posiłki Lekcja 7.3 – Nakrycia do stołu Lekcja 7.2 – Owoce Lekcja 7.4 – Pytanie 'Czy mogę prosić o…?' ('Can I have….?') Lekcja 7.5 – Napoje Lekcja 7.6 – Warzywa Lekcja 7.8 – Gotowanie i przepisy Lekcja 7.7 – Jedzenie i napoje – słownictwo, wyrażenia & dialogi

Moduł 8 – Poziom A1 – Shopping (Zakupy)

Moduł 9 – Poziom A2 – Abilities

W tej części dowiesz się jak mówić o rożnych umiejętnościach, poznasz również słownictwo i zwroty do mówienia o czasie, oraz nauczysz się opisywać umiejętności ogólne oraz umiejętności w konkretnych sytuacjach.

Lekcje

Lekcja 9.1 – Umiejętności Lekcja 9.2 – Mówienie o czasie Lekcja 9.3 – Użycie Can i Could Lekcja 9.4 – Be able to – opisywanie umiejętności Lekcja 9.5 – Abilities in the Past & Present

Moduł 10 – Poziom A2 – At Home

W tej części kursu nauczysz się słownictwa związanego z miejscem zamieszkania, dowiesz się jak opisać Twój dom lub okolice zamieszkania, oraz co można tam znaleźć. Poznasz również przydatne struktury gramatyczne do mówienia o tym, gdzie mieszkasz.

Lekcje

Lekcja 10.1 – Mówienie gdzie mieszkasz Lekcja 10.2 – Pokoje w domu Lekcja 10.3 – Rzeczy w domu Lekcja 10.4 – Opisywanie swojego domu/mieszkania Lekcja 10.5 – Rzeczy w domu i ich funkcje Lekcja 10.6 – Zaimki względne (relative pronouns)

Moduł 11 – Poziom A2 -Housework

Moduł 12 – Poziom A2 – Activities

Moduł 13 – Poziom A2 – Learning

Moduł Moduł 14 – Poziom A2 – Health

W tej części kursu nauczysz się nazywać poszczególne części ciała, a także poznasz słownictwo związane z objawami i chorobami. Poza słownictwem związanym ze zdrowiem, dowiesz się również jakie są zasady czasu teraźniejszego ciągłego, czyli Present Continuous oraz jak stosować go w praktyce.

Lekcje

Lekcja 14.1 – Części ludzkiego ciała Lekcja 14.2 – Choroby i objawy Lekcja 14.3 – Czas teraźniejszy ciągły (Present Continuous ) Lekcja 14.4 – Choroby i objawy – dialogi i wyrażenia Lekcja 14.5 – Healthy vs Unhealthy Lifestyle Lekcja 14.6 – Present Perfect (Podstawy) Lekcja 14.7 – Lifestyle Lekcja 14.8 – Past Simple vs Present Perfect Simple Lekcja 14.9 – Udzielanie porad
Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka