Angielski w negocjacjach


Be the first to rate
Czy masz trudności z przedstawieniem swoich warunków lub zrozumieniem partnerów podczas negocjacji w języku angielskim? Czy myślisz, że negocjacje prowadzone po angielsku to duże wyzwanie dla Ciebie? Jeżeli tak, ten kurs pomoże ci stać się lepszym negocjatorem w języku angielskim, dzięki czemu łatwiej będzie Ci osiągnąć porozumienie ze swoimi kontrahentami. Kurs jest podzielony na 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego do negocjacji. Kurs jest w pełni prowadzony w języku angielskim przez native speakera.
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Wojciech
Price: 197.00 
10 Lessons

Ten kurs przygotuje Ciebie do prowadzenia rozmów negocjacyjnych oraz uczestniczenia w negocjacjach w języku angielskim z zagranicznymi kontrahentami w kraju i za granicą. Kurs przeprowadzi Ciebie przez różne etapy i rodzaje negocjacji w języku angielskim, od negocjacji umów leasingowych po zawarcie dużych umów o wysokiej wartości pieniężnej – opanujesz umiejętności komunikacyjne niezbędne do skutecznego negocjowania umów biznesowych. Po zakończeniu kursu będziesz mieć większą pewność, że pewnie i jasno postawisz swoje warunki podczas rozmów biznesowych z partnerami negocjacyjnymi w języku angielskim.

Kurs jest prowadzony w całości w języku angielskim.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapisaniem się na ten kurs, zalecana jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1 lub wyższym.

Oto lista lekcji i tematów zawartych w tym kursie:

  • Lekcja 1 – The Ins and Outs of Negotiations – Podstawy negocjacji
  • Lekcja 2 – Opening Negotiations – Otwarcie negocjacji
  • Lekcja 3 – Introducing Main Points – Przedstawienie głównych punktów negocjacji
  • Lekcja 4 – Requests and Suggestions – Żądania i sugestie
  • Lekcja 5 – Stating conditions – Określanie i przedstawianie warunków
  • Lekcja 6 – Agreement and Disagreement – Zgadzanie lub niezgadzanie się na przedstawione warunki
  • Lekcja 7 – Concessions – Ustępstwa
  • Lekcja 8 – Taking a Stance – Zajęcie stanowiska negocjacyjnego
  • Lekcja 9 – Clarifying – Wyjaśnianie i upewnianie się, że zrozumieliśmy warunki drugiej strony
  • Lekcja 10 – Concluding Negotiations – Zakończenie negocjacji

Każda lekcja zawiera nagraną lekcję wideo z nauczycielem, którą będziesz mógł oglądać w dowolnej chwili tak często jak zechcesz.

Po każdej lekcji jest test/quiz, który możesz zrobić żeby zobaczyć jak dużo zapamiętałeś z lekcji i dodatkowo utrwalić informacje.

Dodatkowo, otrzymujesz karty referencyjne z najważniejszymi informacjami i zwrotami, które możesz wydrukować lub zapisać na dysku, żeby mieć je pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

Lekcje

Lekcja 1 – Podstawy negocjacji

Length: 10 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy jesteś początkującym negocjatorem w języku angielskim? Być może nie czujesz się pewnie w negocjacjach? A może chcesz poznać przydatne wskazówki, o których warto pamiętać podczas negocjacji? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań, ta lekcja jest dla Ciebie!

Lekcja 2 – Otwarcie negocjacji

Length: 7 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy zastanawiałeś się czasem jak poprawnie rozpocząć rozmowę negocjacyjną po angielsku? W czasie tej lekcji poznasz przydatne zwroty i zdania, których użyjesz do profesjonalnego rozpoczęcia negocjacji.

Lekcja 3 – Przedstawienie głównych punktów negocjacji

Length: 10 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Jeśli czasem zastanawiasz się, jak sprawić, by niektóre punkty w negocjacjach były bardziej podkreślone niż inne? Ta lekcja nauczy Cię kilku użytecznych zwrotów, które pomogą Tobie w podkreśleniu najważniejszych punktów w negocjacjach.

Lekcja 4 – Żądania i sugestie

Length: 9 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Podczas negocjacji na pewno będziesz chciał o coś oficjalnie zapytać lub coś zasugerować. Nagranie z tej lekcji pomoże Tobie w formułowaniu konkretnych pytań i sugestii w związku z tematem negocjacji, które prowadzisz.

Lekcja 5 – Określanie i przedstawianie warunków

Length: 8 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Możliwość określenia i precyzyjnego przedstawienia swoich warunków podczas negocjacji jest bardzo ważna, ponieważ pozwalasz drugiej stronie poznać twoje oczekiwania. W czasie tej lekcji poznasz zwroty i zdania przydatne przy określaniu i przedstawianiu warunków w trakcie negocjacji.

Lekcja 7 – Ustępstwa

Length: 7 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy czasami masz problemy z przedstawieniem dodatkowych warunków w trakcie negocjacji, gdy jednocześnie musisz pójść na jakieś ustępstwa? Jeśli tak, to ta lekcja na pewno Tobie pomoże w poprawnym budowaniu zdań, który użyjesz w takich sytuacjach.

Lekcja 8 – Zajęcie stanowiska negocjacyjnego

Length: 7 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy wiesz jak przedstawić swoje stanowisko negocjacyjne w języku angielskim oraz jak to zrobić w poprawny i biznesowy sposób? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj praktyczne zdania i zwroty, które pomogą Tobie w przedstawieniu swojego stanowiska negocjacyjnego po angielsku w sposób uprzejmy, ale stanowczy.

Lekcja 9 – Wyjaśnianie i upewnianie się, że zrozumieliśmy warunki drugiej strony

Length: 11 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy zastanawiasz się czasem jak możesz upewnić się, że dobrze zrozumiałeś postawione warunki przez drugą stronę w negocjacjach po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji, w której poznasz konkretne zdania i przykłady wyrażeń , których użyjesz w czasie rozmowy negocjacyjnej po angielsku.

Lekcja 10 – Zakończenie negocjacji

Length: 6 minutesComplexity: Średniozaawansowane

Czy zastanawiasz się czasem jak poprawnie i profesjonalnie po angielsku podsumować i zakończyć negocjacje? Ta lekcja pokaże Tobie konkretne przykłady zdań, których użyjesz do zakończenia negocjacji po angielsku.

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów