Angielski w negocjacjach

Favorite

Ten kurs przygotuje Ciebie do prowadzenia rozmów negocjacyjnych oraz uczestniczenia w negocjacjach w języku angielskim z zagranicznymi kontrahentami w kraju i za granicą. Kurs przeprowadzi Ciebie przez różne etapy i rodzaje negocjacji w języku angielskim, od negocjacji umów leasingowych po zawarcie dużych umów o wysokiej wartości pieniężnej – opanujesz umiejętności komunikacyjne niezbędne do skutecznego negocjowania umów biznesowych. Po zakończeniu kursu będziesz mieć większą pewność, że pewnie i jasno postawisz swoje warunki podczas rozmów biznesowych z partnerami negocjacyjnymi w języku angielskim.


Kurs jest prowadzony w całości w języku angielskim.


Każda lekcja zawiera nagraną lekcję wideo z nauczycielem, którą będziesz mógł oglądać w dowolnej chwili tak często jak zechcesz.


Po każdej lekcji jest test/quiz, który możesz zrobić żeby zobaczyć jak dużo zapamiętałeś z lekcji i dodatkowo utrwalić informacje.
Dodatkowo, otrzymujesz karty referencyjne z najważniejszymi informacjami i zwrotami, które możesz wydrukować lub zapisać na dysku, żeby mieć je pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

Lekcja 1 – Podstawy negocjacji Lekcja 2 – Otwarcie negocjacji Lekcja 3 – Przedstawienie głównych punktów negocjacji Lekcja 4 – Żądania i sugestie Lekcja 5 – Określanie i przedstawianie warunków Lekcja 6 – Zgadzanie lub niezgadzanie się na przedstawione warunki Lekcja 7 – Ustępstwa Lekcja 8 – Zajęcie stanowiska negocjacyjnego Lekcja 9 – Wyjaśnianie i upewnianie się, że zrozumieliśmy warunki drugiej strony Lekcja 10 – Zakończenie negocjacji
Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka