Lekcja 23.3 – Modal Verbs (Would, Could, & Should)

Długość: 67 minutyZłożoność: Easy

Czy chcesz poznać zastosowanie czasowników modalnych 'would, could, should' w języku angielskim i różnice w ich zastosowaniu? Czy chcesz nauczyć się budować z nimi praktyczne zdania? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym jak radzić sobie z różnymi znaczeniami słów w języku angielskim i jak uczyć się różnych zastosowań jednego słowa w języku angielskim.

Lekcja 17.7 – Enough vs Too

Długość: 10 minutyZłożoność: Easy

Zapraszamy Ciebie na niesamowicie przydatną lekcję z użyciem 'enough' oraz 'too' w języku angielskim. Poznasz mnóstwo praktycznych przykładów ich użycia i już nie pomylisz ich gdy będziesz budować własne zdania.

Lekcja 13.3 – Czas przeszły prosty (Past Simple)

Długość: 67 minutyZłożoność: Standard

Czy masz czasem wątpliwości jak używać poprawnie czasu przeszłego w języku angielskim? Czy wiesz, w jakich sytuacjach przyda się Tobie? Obejrzyj nagranie z tej lekcji i poznaj praktycznie użycie czasu przeszłego prostego (Past Simple). Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym mówimy o tym, jak uczyć się języka angielskiego, podpowiadamy jak na co dzień możesz uczyć się tego języka i jak wykorzystać różne źródła do nauki języka.

Lekcja 15.3 – Stopniowanie przymiotników

Długość: 55 minutyZłożoność: Standard

Czy potrafisz tworzyć poprawne zdania z przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym po angielsku? Czy wiesz jak tworzyć różne formy tych przymiotników? Obejrzyj nagranie z tej lekcji i naucz się poprawnie tworzyć formy w stopniu wyższym i najwyższym przymiotników. Na początku lekcji jest coaching językowy, w czasie którego powiemy o tym, co zrobić gdy czujesz że brakuje Ci słów i nie wiesz jak się wypowiedzieć po angielsku.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka