Omawianie objawów i dolegliwości

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jak powiedzieć o różnych objawach i dolegliwościach po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poszerz swój zasób angielskiego słownictwa. Zapraszamy!

Lekcja 16.7 – Jak mówić o datach

Length: 58 minutesComplexity: Easy

W czasie tej lekcji szeroko omówimy temat mówienia o datach po angielsku, jak je poprawnie wymawiać i pisać. Jaka jest różnica między tym jak piszemy i czytamy daty. Na początku lekcji zmotywujemy was do działania odpowiadając na pytanie czy warto uczyć się języka od podstaw.

Lekcja 17.4 – Wyrażenia czasownikowe dotyczące jedzenia

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać różne wyrażenia i zwroty czasownikowe związane z jedzeniem po angielsku? Czy chcesz dowiedzieć się jakie połączenia czasownikowe są popularne jeżeli chodzi o temat jedzenia? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się nowych wyrażeń po angielsku!

Lekcja 21.4 – Make, Let, Allow

Length: 14 minutesComplexity: Easy

Jak poprawnie stosować struktury make/let/allow w języku angielskim? Obejrzyj nagranie tej lekcji i zobacz jak budować z nimi poprawne zdania!

Lekcja 16.3 – Mówienie o przyszłości z ‘be going to’

Length: 46 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się jak poprawnie używać struktury 'be going to' do mówienia o zamiarach? Jak poprawnie budować z nią zdania? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poczuj się pewnie w stosowaniu struktury 'be going to'.

Lekcja 16.1 -Zajęcia rekreacyjne

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać nazwy różnych czynności w czasie wolnym po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i powiedz co Ty lubisz robić w czasie wolnym.

Lekcja 17.3 – Przymiotniki dotyczące smaku i tekstury

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy wiesz jak opisać jedzenie po angielsku? Jakich przymiotników użyć, gdy opisujesz smak, teksturę i konsystencję jedzenia? Koniecznie obejrzyj napranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych przymiotników angielskich.

Edukacja – Przybory szkolne

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać prawidłową wymowę i znaczenie angielskich słów związanych z przyborami szkolnymi? Jeżeli tak to koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i rozwijaj swój zasób angielskiego słownictwa!

Lekcja 16.2 – Czas przyszły prosty (Future Simple)

Length: 12 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się jak poprawnie używać czasu future simple, czyli 'will' do mówienia o przyszłości? Jak poprawnie budować zdania z will? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poczuj się pewnie w stosowaniu czasu przyszłego prostego w języku angielskim.