Często zadawane pytania

Nasze kursy online dostępne są na naszej stronie, dlatego żeby kupić nasz kurs, musisz się zalogować, żeby otrzymać do niego dostęp i na bieżąco śledzić swoje postępy.

Chcemy być pewni, że podałeś poprawne dane i właśnie Ty będziesz miał dostęp do swojego kursu, dlatego otrzymujesz maila z prośbą o weryfikację konta. Sprawdź też skrzynkę SPAM lub Oferty czy nie ma tam naszego maila.

Po zalogowaniu i zakupie kursu, dostęp jest Tobie automatycznie przyznawany, o czym zostaniesz powiadomiony w osobnym mailu, ale możesz też automatycznie po opłaceniu przejść do zakładki Moje Kursy, gdzie znajdziesz swój nowy kurs lub kursy, jeżeli wybrałeś więcej niż jeden.

Po wejściu do zakładki Moje Kursy (Moje Konto>>Moje Kursy w pasku menu na górze po lewej stronie) kliknij w kurs, który chcesz zacząć realizować, kliknij w numer lekcji, którą chcesz obejrzeć i działaj! Po obejrzeniu lekcji pobierz też materiały referencyjne i możesz zrobić test, żeby sprawdzić swoją wiedzę.

Po obejrzeniu nagrania lekcji, kliknij przycisk “Zakończ lekcję” lub “Complete This Lesson”, aby zapisać Twój postęp z kursu.

Przede wszystkim, jeżeli kurs kupowałeś z polskiej wersji naszej strony, to kliknij na zmianę języka na górnym pasku i wybierz język polski, mamy oddzielne sklepy dla stron polskich i angielskich

Jeżeli nadal nie widzisz kursu, skontaktuj się z nami, sprawdzimy co się stało i na pewno pomożemy.

Masz nieograniczony i dożywotni dostęp do kursu.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka