Sunco_logo 450x153 blk

Gratulujemy zapisu na bezpłatne wyzwanie!!

Za chwilę otrzymasz email z prośbą o potwierdzenie Twojego maila. Jak tylko to zrobisz, otrzymasz email od nas z informacjami dotyczącymi organizacji wyzwania.
* Jeśli cierpliwie czekasz na maila, ale go nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM lub Oferty, czasem nasze maile tam trafiają 🙂 Będzie nam miło jak dodasz nas do zaufanych odbiorców, żeby maile dotyczące wyzwania trafiały do Twojej skrzynki odbiorczej.

Cieszymy się, że podjąłeś wyzwanie nauczenia się czasów Present Perfect z nami! Po zakończeniu wyzwania będziesz potrafił używać tych czasów w praktycznych zdaniach!

Informacje na temat wyzwania

Za chwilę otrzymasz maila z linkiem do materiałów oraz nagrań z wyzwania. Możesz przerobić je we własnym tempie, chociaż my zachęcamy Ciebie do spokojnej pracy nad nimi przez 7 dni, żebyś miał czas na obejrzenie wszystkich nagrań, przerobienie materiałów i zrobienie ćwiczeń.

Już dziś zacznij regularną naukę angielskiego

Zacznij już teraz uczyć się języka angielskiego na własnych zasadach, bez podpisywania żadnych umów, minimalnych okresów korzystania z kursu (możesz w każdej chwili wyłączyć płatności) i z niezmienną miesięczną ceną!

Poznaj przydatne zwroty, słowa oraz poprawny sposób wymowy i gramatyczne struktury, abyś mógł komunikować się w języku angielskim w jakiejkolwiek sytuacji się znajdziesz dzięki naszemu kursowi online Angielski od zera do bohatera.
Możesz uczyć się kiedy chcesz i powtarzać lekcje wielokrotnie (bez żadnych umów i zobowiązań, przyłączasz się i rezygnujesz kiedy chcesz). Dodatkowo, w wersji rozszerzonej kursu możesz korzystać z konwersacji na żywo, na których możesz aktywnie ćwiczyć mówienie po angielsku w niesamowicie pozytywnej i przyjaznej atmosferze.
Brzmi dobrze?
Sprawdź szczegóły poniżej, przyłącz się do superbohaterskiej drużyny i zacznij uczyć się na kursie online języka angielskiego!

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.

Co mówią o nas Kursanci

‘Świetny kurs dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Początkujący wytyczą właściwą ścieżkę i będą uczyć się poprawnego angielskiego, a osoby bardziej zaawansowane skorzystają na bogatym słownictwie kursu w wielu aspektach życia. Serdecznie polecam’ MARCIN POTASIAK – Marcin Potasiak Sales and Business Lab
‘Jestem bardzo zadowolony z kursu. Korzystam podwójnie.
Lekcje początkowe z poziomu A1 wykonuje moja 10-letnia córka, a od poziomu A2 z kursu korzystam ja:)
Zawodowo pomagam Klientom tworząc dla nich aplikacje mobilne.
Dzięki kursowi wychodzę ze swoją usługą do Klientów z innych krajów.
Polecam!’
MICHAŁ Szulecki. Dyrektor Operacyjny – Optimum Process
‘Na kurs uczęszczam od początku w miarę moich możliwości,
Krótko mówiąc i na temat
Taka forma nauki jest bardzo odpowiednia dla osób bardzo zajętych w ciągu dnia, tłumaczone jest wszystko dokładnie, w dodatku można zadawać pytania w trakcie kursu/lekcji.
Wojtek z Anią są bardzo dobrymi nauczycielami, wyjaśniają na bieżąco, dzięki czemu łatwo przyswaja się tą wiedzę.
Na końcu każdej lekcji są ćwiczenia które wspólnie rozwiązujemy Naprawdę warto
Polecam!!!!!’
KINGA BANCERZ – Mobilny Fryzier
Kurs jest świetny. Odpowiedni dla każdego poziomu. Poszczególne lekcje zakończone testem, dzięki któremu wiesz co już umiesz a nad czym jeszcze warto popracować. Polecam.
MARTA SZUSTKOWSKA – Prezes zarządu firmy Polisa Plus
‘Kurs Od zera do bohatera mogą z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy chcą się uczyć angielskiego. Nauka angielskiego to proces i przez ten proces pomagają mi przejść Ania z Wojtkiem. W tym kursie jest wszystko co potrzebuję do efektywnej nauki, materiał podany w przystępny sposób na lekcjach video, które mogę wielokrotnie odtwarzać i są lekcje na żywo, w których mogę uczestniczyć jakbym miała nauczyciela w domu. Lekcje konwersacyjne pomagają mi przełamywać barierę w mówieniu. Prowadzący ten kurs są osobami przesympatycznymi, które zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów. I na koniec, kurs jest za niewielką miesięczną opłatą.. Polecam ten kurs osobom, które wreszcie chcą się nauczyć angielskiego i zacząć go używać.’
GRAŻNA GAWŁOWSKA
‘Kurs dla mnie uszyty , mogę wszędzie gdzie chcę powtarzać sobie i uczyć się. Na siłowni podczas kardio, w aucie jadąc na spotkanie, czekając na klienta przed sesją zdjęciową, czy też po prostu pijąc kawę na Bulwarach Wiślanych. NIE OGRANICZA MNIE CZAS, sama planuję kiedy i jak długo , najważniejsze aby co dzień spędzić czas z Sunco, to mój stróż od systematyczności. Wiem że tu powinnam już śpiewać po angielsku, jeszcze z takim wsparciem… i mój poziom to tylko wina braku konsekwencji. Sunco robi dobrą robotę a motywacji należy szukać w samym sobie…’
MONIKA PIERZCHANOWSKA – Współwaściciel firmy Amfetamina Promo
‘Kurs “Od zera do bohatera” Firmy Sunco to Najlepszy na rynku kurs, i taki jaki można sobie wymarzyć – prosty, łatwy i skuteczny. Języka angielskiego próbowałam uczyć się od wielu lat, niestety z niewielkimi efektami, bo większość kursów nie jest tak przemyślanie i dobrze przygotowane żeby zachęcić do systematyczności, natomiast ten kurs jest bardzo efektywny bo przemyślany i przygotowany przez najlepszych lektorów języka angielskiego w Polsce Anię i Wojtka, którzy wkładają 100% swojego serca w ten kurs i czasu. Niezwykle wyjątkowe jest to że za tak wspaniały i łatwy kurs jest bardzo niska opłata miesięczna! gdzie na polskim rynku nawet godzina nauki z lektorem jest minimum dwa razy wyższa, a tu mamy i materiały i darmowe lekcje on-line. Ania i Wojtek to Wspaniali ludzie, których pasją jest nauka języka angielskiego. Z tego względu nie patrzą na zarobki tylko efekty swojej pracy, a to jest niesamowicie wyjątkowe w tej branży i Bardzo wyróżnia ich oboje w dziedzinie kursów języka angielskiego. Można powiedzieć nawet że ten kurs jest jak za darmo a efektu zadziwiające. Bardzo cieszę się, że w Polsce mamy takich wspaniałych ludzi dla których pieniądze w pracy nie są stawiane na pierwszym miejscu a efekty pracy, którą na prawdę lubią, jak również pracę z ludźmi. To powoduje, że nauka z Nimi to sama przyjemność bez żadnego stresu czy marazmu. Z całego serca polecam ten kurs, jak również inne kursy Ani i Wojtka, którzy są tak Wspaniałymi ludźmi z sercem na dłoni. Sama przyjemność uczyć się od Takich Nauczycieli’
BORZENA WARCHOŁ – Agent Nieruchomości

Oto co dostajesz w kursie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerami z Kanady i UK oraz ekspertami od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie dla osób posiadających członkostwo

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.
Zajrzyj też do naszych mediów społecznościowych