Sunco_logo 450x153

Zdobądź superbohaterskie

moce w języku angielskim!

Czy chcesz móc swobodnie porozumiewać się w języku angielskim?

Czy obawiasz się, że poziom Twojego angielskiego nie jest wystarczający i chcesz go poprawić nie wydając przy tym fortuny?

Czy zazdrościsz czasem innym, jak słyszysz, że mówią po angielsku i rozumieją ten język?

Zgodnie z Europejskim rankingiem z roku 2017 , zaledwie 17% Polaków deklaruje znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym lub biegłym.

W ostatnich 20 latach do naszego kraju napłynęło ponad 25 tys. zagranicznych inwestorów, którzy utworzyli łącznie 1,5 mln miejsc pracy i zainwestowali ponad 150 mld euro.

Karol Wielki mawiał: „Znać inny język to jak posiadać drugą duszę”, a Roger Bacon uważał, iż „znajomość języków jest bramą do wiedzy”.

Poznaj Twoich wrogów, którzy sprawiają Tobie największe trudności w nauce języka angielskiego

null

Brak słów

Czy masz tak czasem, że chciałbyś odezwać się i powiedzieć coś od siebie, ale nagle okazuje się, że masz za mały zasób  słownictwa i w końcu nic nie mówisz albo o wiele mniej niż byś chciał?

null

Niewiara w siebie

Czy myślisz, że słabo znasz język i nie poradzisz sobie w aktywnym posługiwaniu się nim, gdy będziesz za granicą lub u siebie w kraju, jak będziesz musiał poradzić sobie z rozmowie z obcokrajowcem?

null

Wstyd mówienia

Niektórzy mówią, że wolą nie odzywać się, ponieważ uważają, że za słabo znają angielski albo boją się, że popełnią jakieś błędy i ktoś je im wytknie. Niewiara w siebie jest ogromnym hamulcem w nauce języka!

null

Niepoprawna konstrukcja

Ogromnym problemem osób, które chcą mówić po angielsku jest strach, że użyją niepoprawnej konstrukcji w zdaniu, język angielski ma ich bardzo dużo i wydają się  bardzo skomplikowane.

Oto cztery umiejętności, których potrzebujesz aby pokonać trudności w nauce języka angielskiego

null

Genialna Gramatyka

Dowiedz się jak poprawnie posługiwać się czasami i różnymi konstrukcjami zdań w języku angielskim i uzyskaj pewność siebie przy komunikacji w tym języku.

null

Super Słownik

Zdobądź obszerny i bogaty zasób słownictwa, dzięki któremu już nigdy nie będziesz musiał obawiać się, że zabraknie Ci słów gdy mówisz po angielsku.

null

Moc Mówienia

Uzyskaj płynność w mowie i poczuj swobodę, że dogadasz się z innymi w języku angielskim w każdej sytuacji niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

null

Dynamiczne Doskonalenie

Rób spektakularne postępy i rozwijaj swoje umiejętności w języku angielskim poprzez coraz szybsze i bardziej efektywne przyswajanie wiedzy.

Zdobędziesz wszystkie te moce w programie opracowanym specjalnie dla Ciebie!

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z naszego kanału na YouTube oraz naszej grupy na Facebooku, lub może znalazłeś nas na fan page na Facebooku.

Poznaj Anię

Ania Profile
Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Kursanci cenią ją za pozytywne podejście i entuzjazm do nauczania.
Dzięki moim pobytom w USA i Australii wiem dokładnie, co jest potrzebne do komunikacji za granicą i jak rozmawiać z obcokrajowcami, żeby nas zrozumieli. Potrafię zachęcić każdego do rozmowy w języku angielskim i pokazuję, że nie musisz znać ogromnej ilości słów, żeby się dogadać.

Poznaj Wojtka

Wojciech Profile
Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowym.
Urodziłem się i wychowałem w Kanadzie i bardzo dobrze wiem, co jest dla Ciebie najważniejsze, żeby swobodnie rozmawiać za granicą, potrafię wyjaśnić zawiłości kulturowe i ciekawostki językowe. Skupiam się na praktycznym użyciu języka angielskiego, którego faktycznie użyjesz, jak będziesz za granicą.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Skuteczna metoda

Opracowaliśmy naszą własną metodę nauczania języka angielskiego, dzięki której przestaniesz się bać języka angielskiego i zaczniesz swobodnie komunikować się w nim radząc sobie w każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć za granicą.

Przemyślany program

Nasz program do nauczania porusza konkretne tematy, które są potrzebne do lepszego poznania języka angielskiego i używania go w codziennych sprawach. Elementy programu idealnie składają się w całość potrzebną Tobie do komunikacji w języku angielskim.

Praktyczne podejście

Mając wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, potrafimy przekazywać wiedzę w skuteczny sposób i zachęcać naszych kursantów do nauki. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka, dzięki czemu szybko zauważasz swoje postępy.

Co mówią o nas kursanci

‘Jestem mile zaskoczona jakością przekazywania wiedzy przez nauczycieli i native-speakerów, a zarazem liczbą godzin poświęconych kursantom za symboliczną miesięczną kwotę. Szczerze polecam ?
PAULINA MOTYL
‘Kurs jest świetny. Odpowiedni dla każdego poziomu. Poszczególne lekcje zakończone testem, dzięki któremu wiesz co już umiesz a nad czym jeszcze warto popracować. Polecam’
MARTA SZUSTKOWSKA – Prezes zarządu firmy Polisa Plus
‘Początkujący wytyczą właściwą ścieżkę i będą uczyć się poprawnego angielskiego, a osoby bardziej zaawansowane skorzystają na bogatym słownictwie kursu w wielu aspektach życia. Serdecznie polecam ?
MARCIN POTASIAK – Marcin Potasiak Sales and Business Lab
‘Krótko mówiąc i na temat. Taka forma nauki jest bardzo odpowiednia dla osób bardzo zajętych w ciągu dnia Naprawdę warto ? Polecam!!!!!’
KINGA BANCERZ – Mobilny Fryzier
‘Kurs jest jedyny w swoim rodzaju! Za niewielką opłatę miesięczną mam wszystko na tacy- gramatykę, słownictwo, czytanie, słuchanie, zajęcia tematyczne. Jeszcze raz bardzo dziękuje Wam za to co zrobiliście i robicie nadal- Świetna praca Aniu i Wojtku!’
ŁUKASZ ORTMAN
‘Dzięki Sunco Language Learning uwierzyłam w to co niemożliwe, że można nauczyć się mówić w innym języku! Dzięki kursowi online z Anią i Wojtkiem jestem w stanie porozumieć się nie tylko po polsku. Aniu, Wojtku – Bardzo Wam dziękuję za wszystko!!!’
AGATA PIATKOWSKA
‘Z całego serca polecam tę szkołę! Niezależnie od tego, jaki mamy cel w nauce języka angielskiego, tutaj każdy znajdzie mnóstwo przydatnych rzeczy dla siebie, poprawi swoje umiejętności komunikacyjne, słownictwo, wymowę i umiejętność konstruowania zdań.’
VLADISLAV PLAKSY
‘Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz sposób nauczania. Polecam ludziom na każdym poziomie językowym, a kurs “Od zera do bohatera” to najlepsze rozwiązanie jakie kiedykolwiek widziałem w nauczaniu!’
TOMEK O.
‘Serdecznie polecam kurs – spelnia moje oczekiwania. Profesjonalne podejscie do nauki. Bardzo mila atmorsfera. Duzo informacji za niewielkie pieniadze. Polecam z calego❤?
SYLWIA BIALOUS
‘Gorąco polecam Sunco, na lekcjach panuje profesjonalizm ale również swobodna atmosfera.’
TOMASZ C.
‘W tym kursie jest wszystko co potrzebuję do efektywnej nauki, materiał podany w przystępny sposób na lekcjach video, które mogę wielokrotnie odtwarzać i są lekcje na żywo, w których mogę uczestniczyć jakbym miała nauczyciela w domu. Lekcje konwersacyjne pomagają mi przełamywać barierę w mówieniu.’
GRAŻNA GAWŁOWSKA
‘Profesjonalne podejście. Nauka poprzez praktykę, wiedza przekazana w sposób rzetelny i dokładny. Lekcje urozmaicone miła atmosfera. Naprawdę gorąco polecam ?
ADAM ŚNIATAŁA
‘Kurs dla mnie uszyty, mogę wszędzie gdzie chcę powtarzać sobie i uczyć się.’
MONIKA PIERZCHANOWSKA – Właściciel firmy Amfetamina Promo
‘Język angielski był dla mnie jedynie zmorą z lat szkolnych i czymś niemożliwym do przyswojenia, aż do czasu, gdy trafiłam na ten oto kurs. Polecam kurs każdemu kto chciałby się przekonać, że nauka angielskiego może być przyjemna, szybka i skuteczna!!’
EMILIA M.
‘Bardzo polecam naukę z Sunco. Profesjonalne podejście i fajna atmosfera na zajęciach.’
IGOR DMITROWICZ
‘Bardzo polecam kurs Ani i Wojtka Angielski od zera do bohatera. Nauka w super przyjaznej atmosferze i z praktycznym podejściem, idealnym dla dorosłych. Dziękuję bardzo ?
MARZENA SIKORA
‘Kurs “ Angielski od zera do bohatera” firmy Sunco to najlepszy na rynku kurs, i taki jaki można sobie wymarzyć – prosty, łatwy i skuteczny. Sama przyjemność uczyć się od Takich Nauczycieli ?
BOŻENA WARCHOŁ – Agent Nieruchomości
‘Dzięki kursowi wychodzę ze swoją usługą do Klientów z innych krajów. Polecam!’
MICHAŁ SZULECKI. Dyrektor Operacyjny – Optimum Process
‘Gorąco polecam naukę z Sunco. Profesjonalni i przemili nauczyciele. Bardzo dobrze dobrany poziom kursu i tematyka. Materiały bazują na rzeczywistych sytuacjach życiowych oraz biznesowych.’
RAFAŁ D.
‘Świetny kurs dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkową zaletą jest to, że powtarzam lekcje kiedy chcę i które chcę. Prowadzący są super. Serdecznie polecam !!! Naprawdę warto!!!’
BOGUMIŁA OLSZEWSKA
‘Szkoła przyjmuje niezwykle skuteczną formę nauki polegającą na prowadzeniu zajęć zarówno z angielskimi native-speakerami jak i polskimi lektorami, materiały są bardzo starannie wykonane i wyczerpujące. POLECAM!’
ARTUR S.
‘Jestem na kursie już pół roku i bardzo polecam każdemu,bo ja się już uzależniłam i nie mogę się doczekać kolejnych lekcji na żywo. ? Polecam z całego serca każdemu niezdecydowanemu, bo naprawdę warto.’
EWA GŁOMBIK

Oto co dostajesz w kursie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerami z Kanady i Wielkiej Brytanii oraz ekspertami od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji, do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie i w czasie najbardziej odpowiednim dla Ciebie

Obecnie kurs zawiera

0
moduły
0
lekcji
0
minut lekcji

Poziomy, które już są dostępne w kursie

A1

A2

B1

B2

C1

C2

Czym jest Kurs online Angielski od zera do bohatera?

Angielski od zera do bohatera to platforma do nauki języka angielskiego od podstaw do poziomu zawansowanego.

Różni się od typowych zamkniętych kursów online ze względu na fakt, że biblioteka nagranych lekcji cały czas rośnie.

W każdym tygodniu pojawiają się nowe lekcje na platformie. Lekcje zaczynają się od najbardziej podstawowych  i stopniowo ich poziom wzrasta.

Sam decydujesz od której lekcji chcesz zacząć, ponieważ automatycznie otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji. Jeżeli chcesz, żebyśmy pomogli Tobie w określeniu Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, daj nam znać i pomożemy!

Dzięki temu, że wszystkie lekcje są nagrane w formacie video, możesz uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz w swoim własnym tempie!

Nieważne czy zaczynasz kompletnie od zera czy chcesz sobie powtórzyć lub przypomnieć język angielski, a może uczysz się angielskiego na bieżąco i chcesz otrzymywać regularną dawkę wiedzy i inspiracji. Ten kurs pozwoli Ci udoskonalić Twój angielski, abyś był w stanie komunikować się biegle i pewnie gdziekolwiek jesteś na świecie.

A najlepsze jest to, że ten kurs jest bez żadnych zobowiązań! Przyłączasz się kiedy chcesz i  rezygnujesz kiedy chcesz.

Dodatkowo, wszyscy domownicy mogą korzystać razem z Tobą!

Jak będziesz uczyć się na kursie?

Angielski od zera do bohatera to nie jest typowy kurs online. To jest hybrydowy kurs łączący to, co najlepsze z kursów video i lekcji online na żywo z lektorem.

Lekcje video

Oszczędzasz kilkaset złotych miesięcznie i nie płacisz za stawkę godzinową za lekcję

Możesz wracać do lekcji i oglądać ich nagrania tyle razy ile chcesz

Uczysz się gdzie i kiedy chcesz we własnym tempie, lekcje nigdy Ci nie przepadną

* Lekcje na żywo

Uczestniczysz w zajęciach konwersacyjnych i uczysz się mówić po angielsku

Masz interakcję z lektorami i bieżące wsparcie

Masz ułożony program od poziomu najbardziej podstawowego do zaawansowanego

* Lekcje na żywo z lektorem są dostępne przy wykupeniu wyższego pakietu.

Dodatkowe bonusy które otrzymujesz razem z kursem

Wartość: 200 PLN

Bonus #1

Wzbogać swoje słownictwo

Poznaj nowe i przydatne słowa oraz zwroty uporządkowane w lekcje tematyczne, które wzbogacą Twoje słownictwo z różnych tematów, dzięki dodatkowemu modułowi kursu: Słownik tematyczny.
Wzbogacenie Twojego słownika pomoże Tobie w lepszej i bardziej pewnej komunikacji w języku angielskim

Wartość: 300 PLN

Bonus #2

Dogadaj się w codziennych sytuacjach

Źródło przydatnych zdań i zwrotów, których użyjesz w codziennych sytuacjach oraz w podróżowaniu w języku angielskim, gdy np. będziesz w restauracji, kinie, samolocie, lub gdy będziesz chciał porozmawiać z kimś na spotkaniu, oraz wiele innych.
A to wszystko w dodatkowym module kursu: Praktyczne zwroty.

Wartość: 300 PLN

Bonus #3

Praktyczne dialogi w róznych sytuacjach za granicą

Naucz się radzić sobie w różnych codziennych styuacjach kiedy jesteś za granicą!
Czy zastanawiasz się czasem nad tym co powiedzięć w komunikacji miejskiej czy w hotelu gdy jesteś za granicą?
Dzięki Modułowi Praktyczne Dialogi nauczysz się łatwo komunikować z ludźmi w jęzku angielskim w różnych sytuacjach za granicą.

Wartość: 300 PLN

Bonus #4

Wsparcie w nauce angielskiego w Twojej kieszeni

Bądż na bieżąco z kursem i otrzymywaj odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z nauką języka angielskiego gdziekolwiek jesteś dzięki zamkniętej grupie na Facebooku dla uczestników kursu!

Wartość: 1200-4800 PLN

* Dodatkowa opcja przy wykupieniu wyższego pakietu

Lekcje i konwersacje na żywo

Konwersacje na żywo z native speakerami z Kanady i UK oraz ekspertami od nauczania języka angielskiego na platformie Zoom. Po wykupieniu kursu skontaktujemy się z Tobą i ustalimy, które zajęcia konwersacyjne będą dla Ciebie najbardziej korzystne.
* Lekcje na żywo z lektorem są dostępne przy wykupeniu wyższego pakietu.

Korzyści z uczenia się online

Dzięki nauce online możesz:

Uczyć się z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie

Możesz sam decydować ile czasu dziennie/tygodniowo chcesz poświęcić na naukę i uczyć się we własnym tempie

Nie tracisz czasu na dojazdy i nie obawiasz się, że ominie Ciebie lekcja, bo masz dużo pracy lub innych obowiązków

Możesz wracać do materiałów, które już opanowałeś, żeby sobie szybko je przypomnieć

Możesz kilka razy oglądać te same lekcje i powtarzać je, aż będziesz mieć pewność, że dobrze opanowałeś dane zagadnienie

Gdy przyłączysz się do kursu, od razu zobaczysz, że nauka online jest najbardziej komfortową formą nauki jaką poznałeś. Zacznij działać i uczyć się już dziś!

Czy nadal się zastanawiasz?

Ile średnio musiał(a)byś wydać na tradycyjnym kursie angielskiego w grupie (zakładając średnią cenę 30 PLN za godzinę)?

70 godz. x 30 PLN =
0
PLN
150 godz. x 30 PLN =
0
PLN
300 godz. x 30 PLN =
0
PLN
200 godz. x 30 PLN =
0
PLN
200 godz. x 30 PLN =
0
PLN
200 godz. x 30 PLN =
0
PLN
*Powyższe godziny są średnimi danymi podawanymi przy obliczaniu ile czasu potrzebujesz na naukę, żeby przejść na kolejny poziom

Na kursie online Angielski od zera do bohatera uczysz się ile chcesz za jedną stałą opłatę miesieczną.

Zacznij robić postępy w języku angielskim nie płacąc stawki godzinowej za kurs lub lekcje i przyłącz się do platformy do nauki języka angielskiego Angielski od zera do bohatera!

Aktywuj dostęp do programu Angielski od zera do bohatera

Miesięczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 3.23 zł dziennie!

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 97

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

582 485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Roczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

10 miesięcy + 2 miesiące GRATIS

1,164 970 zł

rocznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 1x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 197

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 1x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1182 985 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 2x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 297

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 2x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1782 1485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Program nauki szyty na miarę

Indywidualne lekcje konwersacyjne

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

Od_zera_do_bohatera

Skontaktuj się z nami na wycenę planu nauki dopasowanego do Twoich potrzeb

biuro@sunco.edu.pl

Pro

Miesięczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 3.23 zł dziennie!

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 97

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

582 485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Roczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

10 miesięcy + 2 miesiące GRATIS

1,164 970 zł

rocznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
Gold

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 1x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 197

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 1x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1182 985 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
Platinum

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 2x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 297

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 2x w tygodniu

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1782 1485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
VIP

Program nauki szyty na miarę

Indywidualne lekcje konwersacyjne

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

Od_zera_do_bohatera

Skontaktuj się z nami na wycenę planu nauki dopasowanego do Twoich potrzeb

biuro@sunco.edu.pl

Miesięczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 3.23 zł dziennie!

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 97

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

582 485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Roczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

10 miesięcy + 2 miesiące GRATIS

1,164 970 zł

rocznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 1x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 197

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 1x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1182 985 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 2x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 297

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 2x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1782 1485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Program nauki szyty na miarę

Indywidualne konwersacje

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

Od_zera_do_bohatera

Skontaktuj się z nami na wycenę planu nauki dopasowanego do Twoich potrzeb

biuro@sunco.edu.pl

Pro

Miesięczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 3.23 zł dziennie!

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 97

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

582 485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Roczna subskrypcja

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Tylko 2,65 zł dziennie!

10 miesięcy + 2 miesiące GRATIS

1,164 970 zł

rocznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
Gold

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 1x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 197

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 1x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1182 985 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
Platinum

Miesięczna subskrypcja

Konwersacje 2x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

TYLKO 297

miesięcznie

 

Płatność subskrypcyjną obsługują

Półroczna subskrypcja

Konwersacje 2x/tyg.

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Dostęp do nowych materiałów

5 miesięcy + 1 miesiąc GRATIS

1782 1485 zł

co pół roku

 

Płatność subskrypcyjną obsługują
VIP

Program nauki szyty na miarę

Indywidualne konwersacje

Dostęp do biblioteki ponad 500 nagranych lekcji gotowych do obejrzenia i nauki

Bonusowy moduł 1 - Słownik tematyczny

Bonusowy moduł 2 - Praktyczne zwroty

Bonusowy moduł 3 - Praktyczne dialogi

Bonus 4 - Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Kursantów

Co tydzień nowe lekcje i materiały dostępne na platformie

Nielimitowany dostęp online 24/7

Szeroki wybór tematów

Brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc

Od_zera_do_bohatera

Skontaktuj się z nami na wycenę planu nauki dopasowanego do Twoich potrzeb

biuro@sunco.edu.pl

Oto co mówią o nas w mediach społecznościowych

Często zadawane pytania

Kurs online Angielski od zera do bohatera to innowacyjny sposób uczenia się języka angielskiego, dzięki czemu możesz uczyć się kiedykolwiek chcesz w dowolnym miejscu na świecie.
Kurs zawiera ciągle powiększający się zbiór lekcji i wiedzy z języka angielskiego od poziomu najbardziej podstawowego do zaawansowanego.
Kursanci mają dostęp do całej biblioteki z nagraniami lekcji video.
Przy wykupieniu wyższego pakietu bierzesz udział w konwersacjach grupowych na żywo, po zakupie skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić najbardziej korzystne dla Ciebie zajęcia konwersacyjne.
Jako aktywny członek kursu online “Angielski od zera do bohatera” nagrania wszystkich lekcji możesz oglądać dowolną ilość razy, bez żadnych limitów.
Kurs online “Angielski od zera do bohatera” jest dla każdego, kto chce uczyć się języka angielskiego i mieć możliwość oglądania lekcji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
Kurs online “Angielski od Zera do Bohatera” zawiera lekcje od poziomu najbardziej podstawowego (z założeniem, że nigdy nie uczyłeś się angielskiego) i stopniowo poziom wzrasta aż do zaawansowanego. Możesz dowolnie decydować, od którego poziomu chcesz zacząć naukę. W momencie zapisania się na kurs, otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji z tego kursu. Lekcje na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym są z polskimi tłumaczeniami i wyjaśnieniami.
Oglądaj lekcje i ucz się w dowolnym miejscu, o każdej porze i na wszystkich swoich urządzeniach z dostępem do internetu, takich jak: smartfon, komputer, tablet.
Już od dzisiaj możesz uczyć się bez ograniczeń za jedyne 97 złotych miesięcznie w wersji podstawowej kursu. Przy wykupieniu wyższego pakietu cena jest odpowiednio wyższa w zależności od wybranej przez Ciebie opcji.  W kursie nie ma żadnych dodatkowych kosztów poza opłatą miesięczną, ani żadnych zbędnych umów. Przyłączasz się kiedy chcesz i rezygnujesz kiedy chcesz.
Płatności na naszej stronie są obsługiwane przez zewnętrzne oficjalne bramki płatnicze (Paypal, PayU i Stripe)  działające na całym świecie, które zabezpieczają Twoje dane i transakcje.
My nie mamy dostępu do danych odnośnie Twojej karty kredytowej/debetowej, ponieważ nie mamy uprawnień do przechowywania takich danych.
Chcemy, żeby nauka angielskiego była dla Ciebie przyjemnością a nie żmudnym obowiązkiem, dlatego nie narzucamy żadnych zbędnych umów ani zobowiązań.
Możesz w łatwy sposób zrezygnować z uczestnictwa w kursie online Angielski od zera do bohatera poprzez trzy proste kliknięcia na Twoim koncie na naszej stronie (po zalogowaniu klikasz ‘Moje konto’ przechodzisz do ‘Mój profil’ i klikasz opcję Subscriptions, gdzie możesz wyłączyć płatności za kurs). Dostęp do kursu będzie zapewniony do końca okresu rozliczeniowego. Ewentualnie zawsze możesz też napisać do nas w tej sprawie przez zakładkę KONTAKT na stronie lub wyślij nam maila na: biuro@sunco.edu.pl  i zrobimy to za Ciebie.
Oczywiście mamy nadzieję, że kurs spodoba się Tobie i nie będzie to długo konieczne:)
Nie naliczamy opłat za rezygnację, dlatego możesz rozpocząć uczestnictwo w kursie i zrezygnować z niego w dowolnej chwili.

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.

Zacznij już teraz mówić w języku angielskim inwestując rozsądne pieniądze. Tylko 15 wolnych miejsc w miesiącu. Dołącz już teraz!

Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz polityką prywatności