Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 2)

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Irlandia i Dzień Świętego Patryka

Długość: 68 minutyZłożoność: Standard

Czy chcesz nauczyć się mówić o Dniu Świętego Patryka i ogólnie o Irlandii po angielsku? Czy chcesz poznać angielskie nazwy tradycji związanych z Dniem Świętego Patryka? Czy wiesz jak opowiadać o Irlandii i jakie są ciekawostki z jej historii? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia języka angielskiego w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto świętować sukcesy przy nauce języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Pisanie emaila do przyjaciela

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z pisaniem e-maili do przyjaciela i ogólnie nieformalnych e-maili w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy piszesz e-maile w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Pomaganie innym

Długość: 69 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat pomagania innym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możesz innym pomóc przy nauce języka angielskiego.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka