Konwersacje (A1-A2) – Wyrażanie opinii (2)

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z wyrażaniem swojej opinii w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, co uważasz na dany temat w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Święta Bożego Narodzenia (2)

Długość: 56 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, jak spędzasz święta w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Rozmawianie na temat pracy

Długość: 60 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o pracy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o pracy w języku angielskim i nauczysz się używać ich w praktyce.

Konwersacje (A1-A2) – Zakupy i ubrania

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z zakupami i ubraniami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co kupujesz i w co się ubierasz. Zobaczysz także jak budować zdania i pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać na temat zakupów.

Konwersacje (A1-A2) – Na przystanku autobusowym lub dworcu kolejowym

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z komunikacją miejską oraz słownictwem na przystanku autobusowym i dworcu kolejowym w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy będziesz komuś odpowiadać na pytania. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Etapy życia

Długość: 62 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o różnych etapach w naszym życiu, oraz doświadczeniach, które spotykają nas w różnym wieku. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy jest jakiś idealny wiek na naukę  języka angielskiego, i czy można być 'za starym' na naukę angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Jesień

Długość: 71 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat jesieni. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak zrobić porządki w materiałach i Twojej wiedzy dotyczącej języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 1)

Długość: 56 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Spotkania towarzyskie

Długość: 60 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat spotkań towarzyskich. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możesz wykorzystać spotkania towarzyskie do nauki języka angielskiego.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka