Lekcja 33.3 – Used to, would, be used to & get used to

Długość: 55 minutyZłożoność: Standard

Czy chcesz nauczyć się poprawnie uzywać struktur used to/would/be used to/get used to w języku angielskim do mówienia o przyzwyczajeniach? Czy chcesz nauczyć się prawidłowo budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak uczyć się słownictwa, które ma wiele różnych znaczeń w języku angielskim.

Lekcja 33.4 – Cause & Effect

Długość: 52 minutyZłożoność: Standard

Czy chcesz nauczyć się poprawnie używać różnych łączników zdań do mówienia o przyczynie i skutku w języku angielskim? Czy chcesz nauczyć się prawidłowo budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak szybko możesz zauważyć efekty nauki języka angielskiego, i jak w ogóle zauważać efekty nauki w języku angielskim.

Lekcja 33.1 – Vocabulary about Memories and The Past

Długość: 70 minutyZłożoność: Standard

Czy chcesz nauczyć się urozmaiconego słownictwa do mówienia o wspomnieniach i przeszłości w języku angielskim? Czy chcesz nauczyć się prawidłowo budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możemy wzmocnić i usprawnić swoją pamięć przy nauce języka angielskiego.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka