Konwersacje (B1-B2) – Culture

Długość: 58 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o kulturze w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie rodzaje kultury są najbardziej popularne w Twoim otoczeniu i co Ty najbardziej lubisz w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy poznanie kultury krajów anglojęzycznych jest pomocne przy nauce języka angielskiego.

Konwersacje (B1-B2) – Moving Abroad

Długość: 66 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o przeprowadzce za granicę w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie jest Twoje zdanie na temat przeprowadzki za granicę w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jakie są plusy i minusy przeprowadzenia się do innego kraju w kontekście znajomości języka angielskiego.

Konwersacje (B1-B2) – Food

Długość: 55 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z jedzeniem w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co lubisz jeść, a czego nie lubisz. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Motivation

Długość: 53 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o motywacji w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie są najlepsze sposoby na zmotywowanie się w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, zmotywować się do działania gdy mamy gorsze chwile przy nauce języka angielskiego.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka