Konwersacje (A1-A2) – Wielkanoc (2)

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z obchodzeniem Wielkanocy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o Wielkanocy w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Wiosna (2)

Długość: 60 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z wiosną w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o wiośnie i w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Szkoła i nauka

Długość: 62 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z edukacją i nauką w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o edukacji w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Celebryci

Długość: 48 minutyZłożoność: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o celebrytach i znanych ludziach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym kogo znasz lub lubisz w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Wakacyjne plany

Długość: 55 minutyZłożoność: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z planami wakacyjnymi w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o swoich planach na wakacje w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Wakacje (3)

Długość: 55 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z wakacjami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o wakacjach. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Nauka

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z nauką w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o nauce i o tym co w niej najbardziej Ciebie interesuje. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Warzywa i owoce

Długość: 44 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z warzywami i owocami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie są Twoje nawyki żywieniowe i jakie owoce oraz warzywa lubisz w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Sen

Długość: 50 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego ze snem w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o snach i śnie w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Pieniądze i wydatki

Długość: 59 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z pieniędzmi i wydatkami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o pieniądzach i wydatkach w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka