Konwersacje (B1-B2) – Can You Live Without Technology?

Długość: 57 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z technologią, i tym, czy możemy żyć bez technologii oraz jak ważną rolę ona pełni w naszym życiu w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o technologii. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – People’s Personalities

Długość: 55 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z osobowościami ludzi w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie charaktery i osobowości lubisz, a jakich nie. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – What’s Your Dream Job?

Długość: 60 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z pracą, warunkami pracy, zawodami i pracą marzeń w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o wymarzonej pracy. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Dilemmas

Długość: 48 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z dylematami w życiu w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jak radzisz sobie z różnymi życiowymi dylematami. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – What do you do when you have trouble sleeping?

Długość: 57 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze snem, i tym, co możemy zrobić, gdy mamy problemy ze spaniem w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o śnie i o tym jak ważną rolę on pełni w naszym życiu. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Dreams and Their Meaning

Długość: 69 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem snów w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co się Tobie śniło oraz o znaczeniu snów. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Advertising

Długość: 62 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o reklamie i promocji. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możemy uczyć się angielskiego z reklam i różnych sloganów reklamowych.

Konwersacje (B1-B2) – Jobs & Occupations

Długość: 58 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o pracy i życiu zawodowym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak przydatny jest język angielski przy szukaniu pracy, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Konwersacje (B1-B2) – Dealing with Problems

Długość: 58 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem problemów i radzenia sobie z nimi w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o problemach oraz wyzwaniach w życiu. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Eating at Restaurants

Długość: 54 minutyZłożoność: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z jedzeniem w restauracjach w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie restauracje odwiedzasz i co w nich zamawiasz. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka