Sunco Language School Christmas Logo

Poznaj święta po angielsku!

ZAPISZ SIĘ NA

BEZPŁATNĄ LEKCJĘ

ANGIELSKIEGO

Czego nauczysz się w czasie specjalnej lekcji świątecznej?

Poznaj różne słowa i zwroty w języku angielskim związane z Bożym Narodzeniem.

Poszerz swoją wiedzę na temat tradycji świątecznych w krajach anglojęzycznych.

Naucz się popularnych zwrotów w życzeniach świątecznych po angielsku.

PROWADZĄCY SZKOLENIE

Ania Ratyńska-Manitius

Anna Ratyńska-Manitius

Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Anna również jest redaktorem i autorem artykułów w języku angielskim w czasopiśmie Smart Business English.
Wojciech Manitius-Ratyński

Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowym.