Sunco Language School Christmas Logo

Gratulujemy zapisu na bezpłatną lekcję świąteczną!!

Za chwilę otrzymasz email z prośbą o potwierdzenie Twojego maila. Jak tylko to zrobisz, otrzymasz email od nas z informacjami dotyczącymi świątecznej lekcji i bezpłatnych materiałów.
* Jeśli cierpliwie czekasz na maila, ale go nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM lub Oferty, czasem nasze maile tam trafiają 🙂 Będzie nam miło jak dodasz nas do zaufanych odbiorców, żeby maile dotyczące lekcji świątecznej trafiały do Twojej skrzynki odbiorczej.

Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w specjalnej, świątecznej lekcji z nami! Po lekcji będziesz znał przydatne słownictwo związane z Bożym Narodzeniem w języku angielskim i na pewno będziesz we wspaniałym świątecznym humorze!

Informacje na temat lekcji świątecznej

Za chwilę otrzymasz maila z informacjami o lekcji i bezpłatnych materiałach. Oczywiście nawet jeżeli nie będziesz mógł być z nami na żywo to będzie ona nagrywana i będziesz mógł na spokojnie razem z nami przeanalizować materiały dodatkowe oraz nauczyć się nowego słownictwa.

Już dziś zacznij regularną naukę angielskiego

Zacznij już teraz uczyć się języka angielskiego na własnych zasadach, bez podpisywania żadnych umów, minimalnych okresów korzystania z kursu (możesz w każdej chwili wyłączyć płatności) i z niezmienną miesięczną ceną!

Poznaj przydatne zwroty, słowa oraz poprawny sposób wymowy i gramatyczne struktury w języku angielskim, abyś mógł swobodnie komunikować się po angielsku w codziennym i zawodowym życiu dzięki kursowi online Angielski od zera do bohatera.
Możesz uczyć się kiedy chcesz i powtarzać lekcje wielokrotnie (bez żadnych umów i zobowiązań, przyłączasz się i rezygnujesz kiedy chcesz). Dodatkowo, co tydzień otrzymasz zaproszenia na 2 lekcje na żywo, w których możesz brać udział lub obejrzeć ich nagrania w późniejszym terminie.
Brzmi dobrze?
Dodatkowo, masz teraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz zobaczyć jak wygląda kurs od wewnątrz i podjąć decyzję czy jest to kurs dla Ciebie.
Sprawdź szczegóły poniżej, przyłącz się do superbohaterskiej drużyny i zacznij uczyć się na kursie online języka angielskiego!

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 500 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.

Co mówią o nas kursanci

‘Świetny kurs dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Początkujący wytyczą właściwą ścieżkę i będą uczyć się poprawnego angielskiego, a osoby bardziej zaawansowane skorzystają na bogatym słownictwie kursu w wielu aspektach życia. Serdecznie polecam’ MARCIN POTASIAK – Marcin Potasiak Sales and Business Lab
‘Jestem bardzo zadowolony z kursu. Korzystam podwójnie.
Lekcje początkowe z poziomu A1 wykonuje moja 10-letnia córka, a od poziomu A2 z kursu korzystam ja:)
Zawodowo pomagam Klientom tworząc dla nich aplikacje mobilne.
Dzięki kursowi wychodzę ze swoją usługą do Klientów z innych krajów.
Polecam!’
MICHAŁ Szulecki. Dyrektor Operacyjny – Optimum Process
‘Na kurs uczęszczam od początku w miarę moich możliwości,
Krótko mówiąc i na temat
Taka forma nauki jest bardzo odpowiednia dla osób bardzo zajętych w ciągu dnia, tłumaczone jest wszystko dokładnie, w dodatku można zadawać pytania w trakcie kursu/lekcji.
Wojtek z Anią są bardzo dobrymi nauczycielami, wyjaśniają na bieżąco, dzięki czemu łatwo przyswaja się tą wiedzę.
Na końcu każdej lekcji są ćwiczenia które wspólnie rozwiązujemy Naprawdę warto
Polecam!!!!!’
KINGA BANCERZ – Mobilny Fryzier
Kurs jest świetny. Odpowiedni dla każdego poziomu. Poszczególne lekcje zakończone testem, dzięki któremu wiesz co już umiesz a nad czym jeszcze warto popracować. Polecam.
MARTA SZUSTKOWSKA – Prezes zarządu firmy Polisa Plus
‘Kurs Od zera do bohatera mogą z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy chcą się uczyć angielskiego. Nauka angielskiego to proces i przez ten proces pomagają mi przejść Ania z Wojtkiem. W tym kursie jest wszystko co potrzebuję do efektywnej nauki, materiał podany w przystępny sposób na lekcjach video, które mogę wielokrotnie odtwarzać i są lekcje na żywo, w których mogę uczestniczyć jakbym miała nauczyciela w domu. Lekcje konwersacyjne pomagają mi przełamywać barierę w mówieniu. Prowadzący ten kurs są osobami przesympatycznymi, które zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów. I na koniec, kurs jest za niewielką miesięczną opłatą.. Polecam ten kurs osobom, które wreszcie chcą się nauczyć angielskiego i zacząć go używać.’
GRAŻNA GAWŁOWSKA
‘Kurs dla mnie uszyty , mogę wszędzie gdzie chcę powtarzać sobie i uczyć się. Na siłowni podczas kardio, w aucie jadąc na spotkanie, czekając na klienta przed sesją zdjęciową, czy też po prostu pijąc kawę na Bulwarach Wiślanych. NIE OGRANICZA MNIE CZAS, sama planuję kiedy i jak długo , najważniejsze aby co dzień spędzić czas z Sunco, to mój stróż od systematyczności. Wiem że tu powinnam już śpiewać po angielsku, jeszcze z takim wsparciem… i mój poziom to tylko wina braku konsekwencji. Sunco robi dobrą robotę a motywacji należy szukać w samym sobie…’
MONIKA PIERZCHANOWSKA – Współwaściciel firmy Amfetamina Promo
‘Kurs “Od zera do bohatera” Firmy Sunco to Najlepszy na rynku kurs, i taki jaki można sobie wymarzyć – prosty, łatwy i skuteczny. Języka angielskiego próbowałam uczyć się od wielu lat, niestety z niewielkimi efektami, bo większość kursów nie jest tak przemyślanie i dobrze przygotowane żeby zachęcić do systematyczności, natomiast ten kurs jest bardzo efektywny bo przemyślany i przygotowany przez najlepszych lektorów języka angielskiego w Polsce Anię i Wojtka, którzy wkładają 100% swojego serca w ten kurs i czasu. Niezwykle wyjątkowe jest to że za tak wspaniały i łatwy kurs jest bardzo niska opłata miesięczna! gdzie na polskim rynku nawet godzina nauki z lektorem jest minimum dwa razy wyższa, a tu mamy i materiały i darmowe lekcje on-line. Ania i Wojtek to Wspaniali ludzie, których pasją jest nauka języka angielskiego. Z tego względu nie patrzą na zarobki tylko efekty swojej pracy, a to jest niesamowicie wyjątkowe w tej branży i Bardzo wyróżnia ich oboje w dziedzinie kursów języka angielskiego. Można powiedzieć nawet że ten kurs jest jak za darmo a efektu zadziwiające. Bardzo cieszę się, że w Polsce mamy takich wspaniałych ludzi dla których pieniądze w pracy nie są stawiane na pierwszym miejscu a efekty pracy, którą na prawdę lubią, jak również pracę z ludźmi. To powoduje, że nauka z Nimi to sama przyjemność bez żadnego stresu czy marazmu. Z całego serca polecam ten kurs, jak również inne kursy Ani i Wojtka, którzy są tak Wspaniałymi ludźmi z sercem na dłoni. Sama przyjemność uczyć się od Takich Nauczycieli’
BORZENA WARCHOŁ – Agent Nieruchomości

Oto co dostajesz w kursie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerem z Kanady oraz ekspertem od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie dla osób posiadających członkostwo

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.
Zajrzyj też do naszych mediów społecznościowych