Szukaj Kursy

DEVELOPER

0

PHOTOGRAPHER

0

DESIGN

0

EDUCATION

0

VIDEO

0

LANGUAGE

0

Język polski w biznesie

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 50 lessons

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam in est ac ipsum auctor congue. Pellentesque enim purus, dapibus eu cursus sed, pharetra convallis felis. Curabitur in pellentesque dolor. Donec ultricies libero justo, eu sodales sapien feugiat id. Nulla egestas justo et orci pulvinar dapibus. Etiam a mi dolor. Sed rutrum nunc venenatis

Podróżowanie Samolotem

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 12 lessons , , 97.00 

5.00

Jeśli masz obawy przed lataniem, bo uważasz że Twoja znajomość języka angielskiego nie jest wystarczająca, to ten kurs pomoże Ci zapoznać się z typowymi dialogami, które pomogą Tobie komunikować się z pracownikami linii lotniczych oraz personelem lotniska. Kurs składa się z 12 lekcji zorganizowanych w 6 tematów, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie od zakupu biletu aż do odbioru bagażu na lotnisku docelowym (lub zgłoszeniu jego zagubienia). Kurs zawiera dialogi, wyrażenia i przydatne słownictwo w języku angielskim i jest w całości tłumaczony na język polski, więc możesz zaczynać naukę nawet bez wcześniejszej znajomości języka angielskiego!

Angielski dla recepcjonistów

by Wojciech 10 lessons , , 97.00 

5.00

Jeżeli zastanawiasz się nad ubieganiem się o pracę jako recepcjonistka/recepcjonista, ale nie czujesz się wystarczająco pewnie przy komunikacji w języku angielskim? Czy myślisz, że nie poradzisz sobie w posługiwaniu się językiem angielskim w biurze? Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie idealny! Kurs składa się z 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego potrzebnego do pracy w biurze, poznasz przykłady przydatnych dialogów z klientami i współpracownikami, dowiesz się jak pisać maile w języku angielskim, a także jak wypełniać różne obowiązki w języku angielskim, jak na przykład zarezerwowanie hotelu czy umówienie spotkania, i wiele innych. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim przez native speakera.

Present Simple bez tajemnic

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 4 lessons , 0.00 

Be the first to rate

Jeśli angielski jest twoim drugim językiem, być może zastanawiałeś się, kiedy użyć czasu teraźniejszego prostego, czyli Present Simple? Jeśli tak, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Po ukończeniu tego mini kursu będziesz pewien, że używasz czasu teraźniejszego prostego we właściwy sposób i we właściwym czasie. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim.