Szukaj Kursy

Angielski w negocjacjach

by Wojciech 10 lessons , , 197.00 

Be the first to rate

Czy masz trudności z przedstawieniem swoich warunków lub zrozumieniem partnerów podczas negocjacji w języku angielskim? Czy myślisz, że negocjacje prowadzone po angielsku to duże wyzwanie dla Ciebie? Jeżeli tak, ten kurs pomoże ci stać się lepszym negocjatorem w języku angielskim, dzięki czemu łatwiej będzie Ci osiągnąć porozumienie ze swoimi kontrahentami. Kurs jest podzielony na 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego do negocjacji. Kurs jest w pełni prowadzony w języku angielskim przez native speakera.

Podróżowanie Samolotem

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 12 lessons , , 47.00 

5.00

Jeśli masz obawy przed lataniem, bo uważasz że Twoja znajomość języka angielskiego nie jest wystarczająca, to ten kurs pomoże Ci zapoznać się z typowymi dialogami, które pomogą Tobie komunikować się z pracownikami linii lotniczych oraz personelem lotniska. Kurs składa się z 12 lekcji zorganizowanych w 6 tematów, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie od zakupu biletu aż do odbioru bagażu na lotnisku docelowym (lub zgłoszeniu jego zagubienia). Kurs zawiera dialogi, wyrażenia i przydatne słownictwo w języku angielskim i jest w całości tłumaczony na język polski, więc możesz zaczynać naukę nawet bez wcześniejszej znajomości języka angielskiego!

Angielski dla recepcjonistów

by Wojciech 10 lessons , , 97.00 

5.00

Jeżeli zastanawiasz się nad ubieganiem się o pracę jako recepcjonistka/recepcjonista, ale nie czujesz się wystarczająco pewnie przy komunikacji w języku angielskim? Czy myślisz, że nie poradzisz sobie w posługiwaniu się językiem angielskim w biurze? Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie idealny! Kurs składa się z 10 tematycznych lekcji, które krok po kroku przeprowadzą Ciebie przez proces nauki języka angielskiego potrzebnego do pracy w biurze, poznasz przykłady przydatnych dialogów z klientami i współpracownikami, dowiesz się jak pisać maile w języku angielskim, a także jak wypełniać różne obowiązki w języku angielskim, jak na przykład zarezerwowanie hotelu czy umówienie spotkania, i wiele innych. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim przez native speakera.

Gramatyka angielska – Teraźniejszość prosta – czas Present Simple

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 4 lessons , 0.00 

Be the first to rate

Jeśli angielski jest twoim drugim językiem, być może zastanawiałeś się, kiedy użyć czasu teraźniejszego prostego, czyli Present Simple? Jeśli tak, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Po ukończeniu tego mini kursu będziesz pewien, że używasz czasu teraźniejszego prostego we właściwy sposób i we właściwym czasie. Kurs jest w całości prowadzony w języku angielskim.

Angielski Od Zera Do Bohatera

by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy 309 lessons , , , 67.00  / month

5.00

Jeśli angielski jest językiem, którego chcesz się nauczyć i regularnie ćwiczyć, to ten kurs jest dla Ciebie! Kurs zawiera lekcje od poziomu najbardziej początkującego i stopniowo ich poziom wzrasta, dlatego nawet jeżeli nigdy nie uczyłeś się angielskiego, możesz zacząć uczyć się na tym kursie, natomiast jeżeli Twoja znajomość języka angielskiego jest bardziej zaawansowana, to możesz zacząć uczyć się od wyższego poziomu, od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji, więc Ty wybierasz od której zaczynasz się uczyć. Jeżeli potrzebujesz pomocy w określeniu swojego poziomu znajomości języka angielskiego, napisz do nas i na pewno pomożemy! Na tym kursie online języka angielskiego nauczysz się jak mówić po angielsku, poznasz praktyczne zwroty oraz dowiesz się jak poprawnie budować zdania w języku angielskim, rozwiniesz zasób swojego słownictwa i znajomość gramatyki oraz poznasz mnóstwo praktycznych dialogów. Kursanci mają nieograniczony dostęp do biblioteki już ponad 120 lekcji, która powiększa się w każdym tygodniu o nowe lekcje. Dodatkowo każdy uczestnik kursu może uczestniczyć w cotygodniowych lekcjach z nami na żywo! Dzięki kursowi online języka angielskiego możesz uczyć się języka gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, a my będziemy Ciebie wspierali i motywowali, żebyś uzyskał(a) superbohaterską moc w mówieniu po angielsku i praktycznym używaniu języka! Co więcej, przed każdym spotkaniem na żywo jest coaching językowy, w którym podpowiadamy jak uczyć się angielskiego i motywujemy Ciebie do działania. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być obecny na żywo, obejrzysz tę lekcję na platformie.