Przydatne zwroty na lotnisku – Enspresso #74

Favorite

Czasem podróżowanie spędza nam sen z powiek, kiedy boimy się komunikacji po angielsku i tego, że inni nas nie zrozumieją co będziemy mówić.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne zwroty na lotnisku, które pomogą Tobie lepiej komunikować się w każdym lotnisku na świecie. Następnym razem kiedy będziesz podróżować, o wiele łatwiej i wygodniej będziesz mogła/mógł dogadać się po angielsku. Niech brak pewności w mówieniu po angielsku nie hamuje Ciebie przed lataniem do różnych zakątków świata, działamy!

Zapraszamy Ciebie serdecznie na najnowszy odcinek Enspresso, w czasie którego poznasz przydatne zwroty w języku angielskim na lotnisku, dowiesz się co powiedzieć, żeby odprawić swój bagaż, co usłyszysz przy kontroli bezpieczeństwa, oraz jak możesz komunikować się w czasie lotu po angielsku. W tym odcinku powiemy również co powiedzieć, gdy Twój bagaż zostanie zagubiony lub pojawią się jakieś problemy z lotem.

Podoba Ci się ten odcinek? Subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienia o nowych filmach!

Zapraszamy Ciebie serdecznie do obejrzenia tego odcinka Enspresso, w którym znajdziesz mnóstwo motywacji oraz pozytywnego wsparcia do nauki języka angielskiego!

Jeżeli masz jakieś pytanie na kolejne odcinki ENSPRESSO, to śmiało je zadaj w komentarzach, a my damy Tobie znać w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Jeżeli chcesz uczyć się języka w sposób usystematyzowany, we własnym tempie, i jednocześnie w pakiecie rozszerzonym z możliwością uczestniczenia w mega pozytywnych konwersacjach na żywo, to bardzo serdecznie zapraszamy Ciebie na kurs online English Hub!

English Hub

Rozpocznij swoją przygodę w naucę języka angielskiego już dzisaj!

Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku gdzie możesz się uczyć angielskiego z nami:

>>Pozytywna nauka angleskiego!<<

Dodaj komentarz

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka