Sunco_logo 450x153 blk

Pokonaj strach przed podróżowaniem do innych krajów!

Czy masz ochotę wylecieć do innego kraju, ale obawiasz się że nie poradzisz sobie z komunikacją w języku angielskim?

Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego przez Ipsos Polska, 52 procent Polaków zrezygnowało z wyjazdu za granicę w 2019 roku, a wiele osób z tej grupy nie wyjechała za granicę z powodu braku znajomości języka angielskiego.
Ten kurs online pomoże Ci podróżować samolotem bez obaw!

6 tematów (12 nagranych lekcji w języku angielskim) z gotowymi dialogami, przydatnymi zwrotami, komunikatami i wskazówkami tłumaczonymi na język polski, których będziesz w stanie używać podczas podróży samolotem.
6 kart z materiałami edukacyjnymi z polskimi tłumaczeniami do wydrukowania i utrwalania wiedzy z kursu plus karta z komunikatami na lotnisku
Pod koniec każdego tematu jest test, który pomoże Tobie zweryfikować znajomość materiału.

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne.
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z naszego kanału na YouTube oraz naszej grupy na Facebooku, lub może znalazłeś nasz fanpage na Facebooku.

Dlaczego warto nas wybrać?

Skuteczna metoda

Opracowaliśmy naszą własną metodę nauczania języka angielskiego, dzięki której przestaniesz się bać języka angielskiego i zaczniesz swobodnie komunikować się w nim radząc sobie w każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć za granicą.

Przemyślany program

Nasz program do nauczania porusza konkretne tematy, które są potrzebne do lepszego poznania języka angielskiego i używania go w codziennych sprawach. Elementy programu idealnie składają się w całość potrzebną Tobie do komunikacji w innym kraju.

Praktyczne podejście

Mając wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, potrafimy przekazywać wiedzę w skuteczny sposób i zachęcać naszych Kursantów do nauki. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka, dzięki czemu szybko zauważasz swoje postępy.

Co mówią o nas Kursanci

Zawsze miałam problem z brakiem wiedzy i niewystarczającą ilością słów związanych z podróżowaniem, szczególnie przy odprawie i podczas lotu samolotem. Uczyłam się z książek oraz darmowych aplikacji na telefonie, ale bez skutku. Po zrobieniu kursu online języka angielskiego Podróżowanie samolotem poznałam wiele nowych słów i przydatnych zwrotów, które przydadzą mi się kiedy będę leciała samolotem za granicę. Kurs zawiera gotowe do użycia pełne zdania i zwroty, zapewnia odpowiednio dużo czasu na powtórzenie po lektorach poszczególnych zdań, co pozwoliło mi lepiej je zapamiętać. Kurs jest podzielony na poszczególne etapy podróży samolotem, co dodatkowo ułatwia naukę. Teraz jestem w stanie lepiej zrozumieć etapy związane z podróżowaniem samolotem po angielsku, dzięki czemu mam mniej obaw związanych z podróżą i pytaniami na lotnisku. Podróżowanie samolotem kojarzy mi się już tylko z przyjemnością.
ANNA SZAREK – Account Management Leader firmy VISUALCOM

Co otrzymujesz:

ang-podsamo

Kurs Podróżowanie Samolotem

  • 12 nagranych lekcji video obejmujących 6 głównych tematów dotyczących podróżowania samolotem plus testy pod koniec każdego tematu
reference-materials-537x327

Materiały referencyjne

  • 6 kart referencyjnych podsumowujących materiał z każdego tematu z dialogami w języku angielskim i polskim, żebyś mógł mieć je zawsze przy sobie
k-komunikaty-na-lotnisku-4lp-150x225

Rozpis komunikatów na lotnisku

  • 1 dodatkowa karta referencyjna, dzięki której będziesz mógł rozmieć często podawane komunikaty na lotnisku podczas podróżowania samolotem

Podejmij decyzję już dziś, żeby otrzymać zniżkę!!

Całkowita wartość kursu online “Podróżowanie Samolotem”: 297 PLN

Oszczędzaj: 200 PLN

Cena: 97 PLN

Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz polityką prywatności

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.