Nasi nauczyciele

Firma SUNCO Language School została założona przez Annę Ratyńską-Manitius i Wojciecha Manitius-Ratyńskiego w 2010 roku. Jesteśmy osobami, dla których nauczanie języków obcych jest pasją i czerpiemy satysfakcję z każdej przeprowadzonej przez nas lekcji, po której wiemy, że nasi Słuchacze są bogatsi o nowe słownictwo i coraz lepiej oraz pewniej posługują się językiem obcym.

Nauczyliśmy języka już wiele osób i mamy dużo doświadczenia, które pozwala nam szybko i efektywnie nauczać, a przede wszystkim, stworzyć atmosferę zajęć sprzyjającą nauce.  Wiemy, że każdy Nasz Słuchacz jest inny, ma różne preferencje i predyspozycje do przyswajania wiedzy oraz różne oczekiwania i potrzeby związane z kursem.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dobrać do naszego zespołu nauczycieli, którzy mają zbliżone do naszego podejście do nauczania języków obcych, cały czas rozwijamy się razem z nimi, uczymy nowych metod i sposobów skutecznej nauki oraz na bieżąco wymieniamy się pomysłami.

Nasi lektorzy mówią wyłącznie w języku nauczanym w czasie zajęć (dopuszczalne jest sporadyczne przetłumaczenie jakiegoś słowa na polski, jeżeli jest to konieczne), zależy nam, żeby nauka była jak najbardziej efektywna i kursanci mieli przez cały czas zajęć kontakt wyłącznie z językiem, którego się uczą, co zdecydowanie poprawia efekty kursu.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lektorów języka obcego i native speakerów, którzy rozumieją, na czym polega nauczanie języków obcych, prowadzą profesjonalne lekcje przygotowane indywidualnie dla każdego słuchacza lub grupy i potrafią stworzyć przyjazną i pozytywną atmosferę nauki, dzięki czemu odnosimy tak duże sukcesy w nauczaniu.

Katarzyna Gajda
Nauczyciel angielskiego
Zapalona miłośniczka podróżowania i nauczania. Ciągle w ruchu i zawsze…
Wojciech Manitius-Ratyński
Nauczyciel angielskiego
Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku…
Anna Ratyńska-Manitius
Nauczyciel angielskiego
Anna wyróżnia się wyjątkowo pozytywnym nastawieniem do życia, dzięki czemu…