Żywienie – Owoce

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Żywienie - Owoce

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z owocami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – Rodzaje mięsa

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Żywienie - Rodzaje mięsa

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z rodzajami mięsa? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – Składniki odżywcze

Length: 2 minutesComplexity: Standard

_Żywienie - Sładniki odżywcze

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane ze składnikami odżywczymi? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – Ryby i owoce morza

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Żywienie - Ryby i owoce morza

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z rybami i owocami morza? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – W restauracji

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Żywienie - W restauracji

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z restauracjami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – Słodycze

Length: 2 minutesComplexity: Standard

_Żywienie - Słodycze

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane ze słodyczami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Żywienie – Warzywa

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Żywienie - Warzywa

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z nazwami warzyw? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!