Konwersacje (B1-B2) – Pets

Length: 55 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze zwierzętami domowymi w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie zwierzęta posiadasz, chciałabyś/chciałbyś posiadać, oraz ogólnie gdy mówisz o tym, jaka jest Twoja opinia na temat zwierząt domowych. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Świat przyrody – Zwierzęta domowe

Length: 2 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane ze zwierzętami domowymi? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Konwersacje (B1-B2) – Animals & Pets

Length: 61 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o zwierzetach, zarówno dzikich jak i domowych. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak bardzo nauka angielskiego jest związana z wyrobieniem nawyku.