Leczenie i porady lekarza

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czy będziesz w stanie zrozumieć porady i sugestie, a także zalecenia lekarza w trakcie wizyty w języku angielskim? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się praktycznych zdań, które usłyszysz od lekarza po angielsku.

Lekcja 14.2 – Choroby i objawy

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy wiesz jak opisać różne popularne objawy i choroby po angielsku? Obejrzyj nagranie z tej lekcji i naucz się nowego słownictwa.

Zdrowie – Kontuzje

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Kontuzje

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z kontuzjami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Choroby

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Choroby

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z chorobami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Objawy

Length: 4 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Objawy

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z objawami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Narządy wewnętrzne

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Narządy Wewnętrzne

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z narządami wewnętrznymi w ciele? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Służba zdrowia

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Służba zdrowia

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane ze służbą zdrowia? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Leczenie

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Leczenie

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z leczeniem? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Zdrowie – Zdrowy tryb życia

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Zdrowie - Zdrowy tryb życia

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane ze zdrowym trybem życia? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!