Konwersacje (A1-A2) – Wielkanoc (2)

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z obchodzeniem Wielkanocy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o Wielkanocy w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Wielkanoc

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz nauczyć się mówić o Wielkanocy po angielsku? Czy chcesz poznać angielskie nazwy tradycji związanych z Wielkanocą? Czy wiesz jak opowiadać o obchodzeniu Świąt Wielkanocnych w Polsce i krajach anglojęzycznych? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia języka angielskiego w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji!

Konwersacje (B1-B2) – Easter (2)

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z idolami i osobami, które naśladujemy w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, kto Ciebie inspiruje i z kogo bierzesz przykład. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.