Lekcja 4 – Planowanie spotkań

Length: 15 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wykonujesz wszystko poprawnie podczas planowania spotkania w języku angielskim? Po tej lekcji dowiesz się wszystkiego o planowaniu spotkań w języku angielskim.

Lekcja 16.4 – Umawianie spotkań i reagowanie na propozycje innych

Length: 61 minutesComplexity: Standard

W czasie tej lekcji szeroko omówimy temat umawiania się na spotkania po angielsku, jak zgodzić się na spotkanie po angielsku, jak zmienić plany po angielsku, jak zgadzać się lub nie zgadzać na proponowane plany przez innych. Na początku lekcji zmotywujemy was do działania odpowiadając na pytanie czy warto uczyć się języka angielskiego i ogólnie co nam daje nauka języka obcego. Zapraszamy do obejrzenia lekcji!

Ustalanie czasu lub miejsca na spotkanie

Length: 5 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jakiego słownictwa użyć, gdy musisz ustalić termin i miejsce spotkania po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj gotowe zdania, których użyjesz w komunikacji w języku angielskim.

Umawianie się na spotkanie

Length: 9 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz dowiedzieć się jak umawiać spotkanie po angielsku? Co powiedzieć, gdy ktoś Tobie zaproponuje spotkanie? Jak zgodzić się na proponowane spotkanie, a jak odmówić, gdy nie masz na nie czasu? Wszystkie wyrażenia i zdania potrzebne do umawiania spotkań poznasz w czasie tej lekcji, koniecznie obejrzyj to nagranie!