Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 2)

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Irlandia i Dzień Świętego Patryka

Length: 68 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz nauczyć się mówić o Dniu Świętego Patryka i ogólnie o Irlandii po angielsku? Czy chcesz poznać angielskie nazwy tradycji związanych z Dniem Świętego Patryka? Czy wiesz jak opowiadać o Irlandii i jakie są ciekawostki z jej historii? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia języka angielskiego w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto świętować sukcesy przy nauce języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Pisanie emaila do przyjaciela

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z pisaniem e-maili do przyjaciela i ogólnie nieformalnych e-maili w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy piszesz e-maile w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Pomaganie innym

Length: 69 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat pomagania innym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możesz innym pomóc przy nauce języka angielskiego.