W rejestracji u lekarza

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy obawiasz się umawiać wizyty lekarskie w języku angielskim albo rozmawiać w rejestracji u lekarza po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku poprawnych zwrotów i zdań w języku angielskim wraz z ich tłumaczeniami na język polski.

Rezerwacja i zaproszenie do stolika

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać różne przydatne i praktyczne zwroty oraz zdania, których użyjesz gdy będziesz chciał zarezerwować stolik w restauracji oraz zwroty i zdania, które usłyszysz lub powiesz tuż po przyjściu do restauracji? Obejrzyj nagranie tej lekcji i komunikuj się swobodnie w trakcie następnej wizyty w restauracji oraz przy zamawianiu stolika.

Składanie reklamacji w hotelu

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Co powiedzieć po angielsku, gdy musisz złożyć reklamację w hotelu? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych i praktycznych zdań gotowych do użycia.

Pytania o rodzinę

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Jak pytać o rodzinę po angielsku? Jak zadawać poprawne gramatycznie pytania? Dowiesz się w czasie tej lekcji!

Pytanie o okolicę i atrakcje

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Jak zapytać o okolicę i atrakcje w pobliżu po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych i praktycznych zwrotów oraz zdań.

Lekcja 1.1 – Powitania

Length: 7 minutesComplexity: Easy

Naucz się poprawnych przywitań oraz zwrotów grzecznościowych w języku angielskim.

Odwoływanie lub zmienianie planów

Length: 5 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jakiego słownictwa użyć, gdy musisz zmienić termin spotkania lub je odwołać po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj gotowe zdania, które użyjesz w komunikacji w języku angielskim.

Rezerwacja hotelu – część 1

Length: 7 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się jak zadać pytania po angielsku gdy rezerwujesz pokój w hotelu? Czy wiesz jak zapytać o dodatkowe udogodnienia lub przedmioty znajdujące się w hotelu/pokoju? Dowiesz się w czasie tej lekcji!

Kupowanie biletu

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się jak ułożyć pytania, gdy chcesz kupić bilet w kasie po angielsku? Jak zrozumieć co kasjer do Ciebie mówi? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się komunikacji w języku angielskim potrzebnej do zakupu biletów.