Leczenie i porady lekarza

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czy będziesz w stanie zrozumieć porady i sugestie, a także zalecenia lekarza w trakcie wizyty w języku angielskim? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się praktycznych zdań, które usłyszysz od lekarza po angielsku.

Dziękowanie komuś za pomoc

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się jak ładnie komuś podziękować po angielsku za ich pomoc i wysiłek? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj praktyczne zwroty do podziękowania komuś za pomoc po angielsku.

Odprawa na lotnisku

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy boisz się czasem latać ponieważ nie wiesz czy poradzisz sobie ze swoją znajomością języka angielskiego? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i dowiedz się jakie zdania usłyszysz od obsługi lotniska w czasie odprawy, a także jakie zdania Ty wypowiesz w czasie odprawy na lotnisku po angielsku.

Lekcja 30.5 – Phrasal Verbs

Length: 78 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swój zasób słownictwa w języku angielskim? Czy chcesz poznać różne czasowniki frazowe, czyli phrasal verbs, żeby budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, dlaczego warto uczyć się phrasal verbs, czyli czasowników frazowych, gdy uczysz się języka angielskiego.

Omawianie objawów i dolegliwości

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jak powiedzieć o różnych objawach i dolegliwościach po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poszerz swój zasób angielskiego słownictwa. Zapraszamy!

Irlandia i Dzień Świętego Patryka

Length: 68 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz nauczyć się mówić o Dniu Świętego Patryka i ogólnie o Irlandii po angielsku? Czy chcesz poznać angielskie nazwy tradycji związanych z Dniem Świętego Patryka? Czy wiesz jak opowiadać o Irlandii i jakie są ciekawostki z jej historii? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia języka angielskiego w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto świętować sukcesy przy nauce języka angielskiego.

Pytanie o drogę

Length: 7 minutesComplexity: Easy

Czy boisz się czasem zapytać o drogę po angielsku, ponieważ nie wiesz czy poprawnie wymówisz pytanie i będziesz zrozumiany przez innych? Po obejrzeniu tej lekcji nie będziesz już mieć takich obaw! Poznasz praktyczne pytania i ich poprawną wymowę, żeby swobodnie pytać o drogę po angielsku.

Lekcja 32.1 – Success & Failure Vocabulary

Length: 75 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swój zasób słownictwa w języku angielskim? Czy chcesz poznać różne wyrażenia i słownictwo dotyczące sukcesów i porażek, żeby budować bardziej zaawansowane zdania po angielsku? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jakie doceniać nasze sukcesy przy nauce języka angielskiego oraz jak radzić sobie z różnymi porażkami w procesie nauki.

Pytanie jak daleko coś się znajduje

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jak zadać pytanie po angielsku o to, ja daleko coś się znajduje? Jak poprawnie zapytać obcokrajowca o lokalizację różnych rzeczy? Dowiesz się w czasie tej lekcji!

Konwersacje (A1-A2) – Praca (Cz. 3)

Length: 58 minutes

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z pracą w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o pracy w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.