Nauka i technika – Nauki ścisłe i przyrodnicze

Length: 4 minutesComplexity: Standard

Nauka i technika - Nauki ścisłe i przyrodnicze

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z naukami ścisłymi i przyrodniczymi? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Nauka i technika – Telefon komórkowy

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Nauka i technika - Telefon komórkowy

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z telefonem komórkowym? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Nauka i technika – Praca naukowca

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Nauka i technika - Praca naukowca

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z pracą naukowca? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Konwersacje (A1-A2) – Hobby i zainteresowania

Length: 70 minutesComplexity: Standard

Konwersacje (A1-A2) - Hobby i zainteresowania

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat hobby i zainteresowań. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możesz wykorzystać różne zainteresowania do nauki języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Cyfrowe nawyki dla różnych pokoleń

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z cyfrowymi nawykami różnych pokoleń w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o swoich nawykach korzystania z Internetu i cyfrowych rozwiązań w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.