Konwersacje (A1-A2) – Opisywanie siebie

Length: 58 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z opisywaniem siebie i prowadzeniem luźniej rozmowy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy o opowiadasz o sobie. Dowiesz się jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Czynności w czasie wiosny i lata

Length: 58 minutes

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o wiośnie i lecie, różnych czynnościach, które wykonujemy w tych porach roku i prowadzeniem luźniej rozmowy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy o opowiadasz o czynnościach, które wykonujesz wiosną i latem. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje A1-A2 – Podróżowanie

Length: 60 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z podróżowaniem w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o podróżowaniu. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Na lotnisku

Length: 59 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z podróżowaniem samolotem w języku angielskim, oraz komunikacją na lotnisku i słownictwem związanym z lotniskiem. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o podróżowaniu samolotem i komunikacją na lotnisku.