Lekcja 3 – Przedstawienie głównych punktów negocjacji

Length: 10 minutesComplexity: Standard

Jeśli czasem zastanawiasz się, jak sprawić, by niektóre punkty w negocjacjach były bardziej podkreślone niż inne? Ta lekcja nauczy Cię kilku użytecznych zwrotów, które pomogą Tobie w podkreśleniu najważniejszych punktów w negocjacjach.

Lekcja 5 – Określanie i przedstawianie warunków

Length: 8 minutesComplexity: Standard

Możliwość określenia i precyzyjnego przedstawienia swoich warunków podczas negocjacji jest bardzo ważna, ponieważ pozwalasz drugiej stronie poznać twoje oczekiwania. W czasie tej lekcji poznasz zwroty i zdania przydatne przy określaniu i przedstawianiu warunków w trakcie negocjacji.

Lekcja 8 – Zajęcie stanowiska negocjacyjnego

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Czy wiesz jak przedstawić swoje stanowisko negocjacyjne w języku angielskim oraz jak to zrobić w poprawny i biznesowy sposób? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj praktyczne zdania i zwroty, które pomogą Tobie w przedstawieniu swojego stanowiska negocjacyjnego po angielsku w sposób uprzejmy, ale stanowczy.

Lekcja 10 – Zakończenie negocjacji

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jak poprawnie i profesjonalnie po angielsku podsumować i zakończyć negocjacje? Ta lekcja pokaże Tobie konkretne przykłady zdań, których użyjesz do zakończenia negocjacji po angielsku.