Lekcja 1 – Podstawy negocjacji

Length: 10 minutesComplexity: Standard

Czy jesteś początkującym negocjatorem w języku angielskim? Być może nie czujesz się pewnie w negocjacjach? A może chcesz poznać przydatne wskazówki, o których warto pamiętać podczas negocjacji? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań, ta lekcja jest dla Ciebie!

Lekcja 3 – Przedstawienie głównych punktów negocjacji

Length: 10 minutesComplexity: Standard

Jeśli czasem zastanawiasz się, jak sprawić, by niektóre punkty w negocjacjach były bardziej podkreślone niż inne? Ta lekcja nauczy Cię kilku użytecznych zwrotów, które pomogą Tobie w podkreśleniu najważniejszych punktów w negocjacjach.

Lekcja 4 – Żądania i sugestie

Length: 9 minutesComplexity: Standard

Podczas negocjacji na pewno będziesz chciał o coś oficjalnie zapytać lub coś zasugerować. Nagranie z tej lekcji pomoże Tobie w formułowaniu konkretnych pytań i sugestii w związku z tematem negocjacji, które prowadzisz.

Lekcja 5 – Określanie i przedstawianie warunków

Length: 8 minutesComplexity: Standard

Możliwość określenia i precyzyjnego przedstawienia swoich warunków podczas negocjacji jest bardzo ważna, ponieważ pozwalasz drugiej stronie poznać twoje oczekiwania. W czasie tej lekcji poznasz zwroty i zdania przydatne przy określaniu i przedstawianiu warunków w trakcie negocjacji.

Lekcja 7 – Ustępstwa

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Czy czasami masz problemy z przedstawieniem dodatkowych warunków w trakcie negocjacji, gdy jednocześnie musisz pójść na jakieś ustępstwa? Jeśli tak, to ta lekcja na pewno Tobie pomoże w poprawnym budowaniu zdań, który użyjesz w takich sytuacjach.

Lekcja 8 – Zajęcie stanowiska negocjacyjnego

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Czy wiesz jak przedstawić swoje stanowisko negocjacyjne w języku angielskim oraz jak to zrobić w poprawny i biznesowy sposób? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj praktyczne zdania i zwroty, które pomogą Tobie w przedstawieniu swojego stanowiska negocjacyjnego po angielsku w sposób uprzejmy, ale stanowczy.

Lekcja 9 – Wyjaśnianie i upewnianie się, że zrozumieliśmy warunki drugiej strony

Length: 11 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jak możesz upewnić się, że dobrze zrozumiałeś postawione warunki przez drugą stronę w negocjacjach po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji, w której poznasz konkretne zdania i przykłady wyrażeń , których użyjesz w czasie rozmowy negocjacyjnej po angielsku.

Lekcja 10 – Zakończenie negocjacji

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jak poprawnie i profesjonalnie po angielsku podsumować i zakończyć negocjacje? Ta lekcja pokaże Tobie konkretne przykłady zdań, których użyjesz do zakończenia negocjacji po angielsku.