Konwersacje (A1-A2) – Jedzenie i gotowanie

Length: 56 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z jedzeniem i gotowaniem w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o jedzeniu i gotowaniu. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje A1-A2 – Wakacje (2)

Length: 56 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z wakacjami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o wakacjach. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje A1-A2 – Dom

Length: 58 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z domem i miejscem zamieszkania w języku angielskim na poziomie podstawowym. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o domu i miejscu zamieszkania. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Kultura i rozrywka

Length: 60 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z kulturą i rozrywką w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o kulturze i rozrywce. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Sen i życie nocne

Length: 69 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze snem i życiem nocnym w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o kulturze i rozrywce. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.