Konwersacje (A1-A2) – Wyrażanie opinii (2)

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z wyrażaniem swojej opinii w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, co uważasz na dany temat w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Święta Bożego Narodzenia (2)

Length: 56 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, jak spędzasz święta w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Rozmawianie na temat pracy

Length: 60 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o pracy w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o pracy w języku angielskim i nauczysz się używać ich w praktyce.

Konwersacje (A1-A2) – Zakupy i ubrania

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z zakupami i ubraniami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co kupujesz i w co się ubierasz. Zobaczysz także jak budować zdania i pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać na temat zakupów.

Konwersacje (A1-A2) – Na przystanku autobusowym lub dworcu kolejowym

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z komunikacją miejską oraz słownictwem na przystanku autobusowym i dworcu kolejowym w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy będziesz komuś odpowiadać na pytania. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Etapy życia

Length: 62 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o różnych etapach w naszym życiu, oraz doświadczeniach, które spotykają nas w różnym wieku. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy jest jakiś idealny wiek na naukę  języka angielskiego, i czy można być 'za starym' na naukę angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Jesień

Length: 68 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat jesieni. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak zrobić porządki w materiałach i Twojej wiedzy dotyczącej języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 1)

Length: 56 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.