Lekcja 16.3 – Mówienie o przyszłości z ‘be going to’

Length: 46 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się jak poprawnie używać struktury 'be going to' do mówienia o zamiarach? Jak poprawnie budować z nią zdania? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poczuj się pewnie w stosowaniu struktury 'be going to'.

Lekcja 16.1 -Zajęcia rekreacyjne

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać nazwy różnych czynności w czasie wolnym po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i powiedz co Ty lubisz robić w czasie wolnym.

Lekcja 17.4 – Wyrażenia czasownikowe dotyczące jedzenia

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać różne wyrażenia i zwroty czasownikowe związane z jedzeniem po angielsku? Czy chcesz dowiedzieć się jakie połączenia czasownikowe są popularne jeżeli chodzi o temat jedzenia? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się nowych wyrażeń po angielsku!

Lekcja 13.4 – Podstawy budowania zdań

Length: 82 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jak zbudować poprawne zdanie w języku angielskim? Czy obawiasz się, że możesz nie znać poprawnej konstrukcji zdań? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj podstawowe informacje dotyczące budowania zdań w języku angielskim. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, co jest najważniejsze przy nauce języka angielskiego i jaka metoda najlepiej sprawdza się przy nauce języka.

Lekcja 20.1 – Modals of possibility (Czasowniki modalne określające możliwość i prawdopodobieństwo)

Length: 46 minutesComplexity: Easy

Czasowniki modalne w języku angielskim mogą przyjmować wiele różnych funkcji. W czasie tej lekcji skupimy się na wyjaśnieniu czasowników modalnych opisujących możliwość i prawdopodobieństwo, czyli tzw. modals of possibility. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia lekcji i przećwiczenia z nami praktycznego budowania zdań z nimi. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak ważne jest nasze odpowiednie nastawienie do nauki języka i jak rozwinąć w sobie pozytywne podejście do całego procesu poznawania języka angielskiego.

Lekcja 16.2 – Czas przyszły prosty (Future Simple)

Length: 12 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się jak poprawnie używać czasu future simple, czyli 'will' do mówienia o przyszłości? Jak poprawnie budować zdania z will? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poczuj się pewnie w stosowaniu czasu przyszłego prostego w języku angielskim.

Mówienie, że się spóźnisz

Length: 5 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jakiego słownictwa użyć, gdy jesteś spóźniony i musisz kogoś p tym poinformować po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj gotowe zdania, które użyjesz w komunikacji w języku angielskim.

Lekcja 17.3 – Przymiotniki dotyczące smaku i tekstury

Length: 4 minutesComplexity: Easy

Czy wiesz jak opisać jedzenie po angielsku? Jakich przymiotników użyć, gdy opisujesz smak, teksturę i konsystencję jedzenia? Koniecznie obejrzyj napranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych przymiotników angielskich.

Lekcja 20.3 – Talking about Change (Mówienie o zmianach)

Length: 98 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz dowiedzieć się jak używać poprawnych struktur i czasów, aby budować zdania i opowiadać o doświadczeniach życiowych? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się mówić o swoich doświadczeniach. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, dlaczego warto dostrzegać swoje małe i duże sukcesy w nauce oraz jak ważne jest docenianie siebie i swoje osiągnięcia w nauce.