Konwersacje B1-B2 – Holidays

Length: 52 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z wakacjami w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o wakacjach. Dowiesz się także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Wakacje (1)

Length: 86 minutesComplexity: Easy

Zajęcia konwersacyjne na temat wakacji. Na początku lekcji jest coaching językowy, w czasie którego odpowiadamy na pytanie jak dużo angielskiego potrzebujesz na wakacjach i czy jest Ci on potrzebny.

Lekcja 5.8 – Wakacje i urlopy

Length: 105 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz nauczyć się mówić o wakacjach, urlopach i wyjazdach po angielsku? Czy chcesz poszerzyć swój zasób słownictwa związany z tym tematem i nauczyć się budować praktyczne zdania, żeby mówić różnych wyjazdach wakacyjnych po angielsku? Jeżeli tak to zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto robić sobie czasem przerwy w nauce języka angielskiego i jeżeli tak, to jak długie mogą one być.