Lekcja 29.6 – Future Forms (Review)

Length: 68 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz nauczyć się odróżniać podstawowe czasy i struktury do mówienia o przyszłości w języku angielskim? Czy wiesz jakie są między nimi różnice i jak je praktycznie stosować? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia gramatyki angielskiej w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak poradzić sobie z dużą ilością czasów i struktur w języku angielskim i jak podchodzić do gramatyki języka angielskiego.

Lekcja 30.1 – Explore The World

Length: 77 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz poznać mnóstwo przykładowych zdań na wyższym poziomie zaawansowania języka, które pomogą Tobie w opisywaniu świata, a także odkrywania i poznawiania świata? Zapraszamy serdecznie na wyjątkową lekcję, która pomoże Tobie w opisywaniu świata i jego niesamowitych zjawisk w języku angielskim! Lekcja zawiera wiele przykładowych zdań i praktyczne ich przećwiczenie. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak poszerzać swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego i jak nie bać się wyjść poza znajome nam słownictwo i struktury.

Lekcja 30.2 – Dependent Prepositions (Wyrażenia przyimkowe)

Length: 130 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz nauczyć się poprawnie budować zdania z przyimkami i połączeniami przyimkowymi w języku angielskim? Czy wiesz jakie są między nimi różnice i jak je praktycznie stosować? Czy lubisz uczyć się praktycznego użycia gramatyki angielskiej w zdaniach? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie do obejrzenia tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak przydatne jest uczenie się gotowych połączeń wyrazowych w języku angielskim.