Lekcja 7 – Ustępstwa

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Czy czasami masz problemy z przedstawieniem dodatkowych warunków w trakcie negocjacji, gdy jednocześnie musisz pójść na jakieś ustępstwa? Jeśli tak, to ta lekcja na pewno Tobie pomoże w poprawnym budowaniu zdań, który użyjesz w takich sytuacjach.

Lekcja 9 – Wyjaśnianie i upewnianie się, że zrozumieliśmy warunki drugiej strony

Length: 11 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jak możesz upewnić się, że dobrze zrozumiałeś postawione warunki przez drugą stronę w negocjacjach po angielsku? Koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji, w której poznasz konkretne zdania i przykłady wyrażeń , których użyjesz w czasie rozmowy negocjacyjnej po angielsku.

Lekcja 10 – Zakończenie negocjacji

Length: 6 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiasz się czasem jak poprawnie i profesjonalnie po angielsku podsumować i zakończyć negocjacje? Ta lekcja pokaże Tobie konkretne przykłady zdań, których użyjesz do zakończenia negocjacji po angielsku.

Lekcja 2 – Otwarcie negocjacji

Length: 7 minutesComplexity: Standard

Czy zastanawiałeś się czasem jak poprawnie rozpocząć rozmowę negocjacyjną po angielsku? W czasie tej lekcji poznasz przydatne zwroty i zdania, których użyjesz do profesjonalnego rozpoczęcia negocjacji.

Lekcja 5 – Określanie i przedstawianie warunków

Length: 8 minutesComplexity: Standard

Możliwość określenia i precyzyjnego przedstawienia swoich warunków podczas negocjacji jest bardzo ważna, ponieważ pozwalasz drugiej stronie poznać twoje oczekiwania. W czasie tej lekcji poznasz zwroty i zdania przydatne przy określaniu i przedstawianiu warunków w trakcie negocjacji.