Konwersacje (B1-B2) – Music I Like & Dislike

Length: 56 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z muzyką w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym jaką muzykę lubisz, oraz jakiej nie lubisz, oraz o tym jaką ona pełni rolę w Twoim życiu. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Who or what do you love?

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem miłości w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, kogo i co kochasz. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Dreams and Their Meaning

Length: 69 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem snów w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co się Tobie śniło oraz o znaczeniu snów. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Advertising

Length: 71 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o reklamie i promocji. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możemy uczyć się angielskiego z reklam i różnych sloganów reklamowych.

Konwersacje (B1-B2) – Taking Risks

Length: 60 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z ryzykiem i podejmowaniem ryzyka w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o ryzyku i sytucjach z Twojego życia, gdy musiałeś podejmować ryzyko. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje B1-B2 – Work-Life Balance

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o równowadze pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak dobra równowaga pomiędzy życiem zawodowym a osobistym wpływa na Twoją naukę języka angielskiego.

Konwersacje (B1-B2) – What is Beauty?

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem piękna i tym, czym jest piękno w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o guście, smaku i pięknie. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje B1-B2 – Home

Length: 23 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną na poziomie B1/B2, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z domem i miejsem zamieszkania w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o swoim domu/miejscu zamieszkania.

Konwersacje (B1-B2) – Jobs & Occupations

Length: 78 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o pracy i życiu zawodowym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak przydatny jest język angielski przy szukaniu pracy, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Konwersacje B1-B2 – What I Like Most about Poland

Length: 61 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem rzeczy oraz cech, które najbardziej lubisz w Polsce w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o cechach, które najbardziej lubisz w Polsce. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.