Konwersacje (B1-B2) – The Internet (1)

Length: 100 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat Internetu.

Konwersacje (B1-B2) – Manners

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z manierami i odpowiednim zachowaniem w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie maniery i zachowania są odpowiednie a jakie nie. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Life

Length: 56 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z życiem, wartościami w życiu i tym, co jest ważne w życiu oraz na jakim etapie życia jesteśmy w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o życiu. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Inventions

Length: 85 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat wynalazków. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możemy wykorzystać różne wynalazki i aplikacje do nauki języka angielskiego.

Konwersacje (B1-B2) – Celebrating The New Year

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o obchodzeniu Nowego Roku. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto mieć postanowienia noworoczne odnośnie nauki języka angielskiego i co zrobić, żeby trwały one dłużej niż kilka dni.

Konwersacje (B1-B2) – Christmas in Poland vs the UK

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i w Wielkiej Brytanii w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jak spędzasz Święta Bożego Narodzenia. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Games

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z grami i graniem w gry w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, w jakie gry grasz i jaka jest Twoja opinia na ich temat. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.