Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 2)

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Zdrowy i niezdrowy styl życia

Length: 67 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat zdrowego i niezdrowego trybu życia. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy są jakieś 'niezdrowe' nawyki przy nauce języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Praca (Cz. 3)

Length: 58 minutes

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z pracą w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o pracy w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Wartości w życiu

Length: 68 minutesComplexity: Standard

Konwersacje (A1-A2) - Wartości w życiu

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat wartości w życiu. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy znajomość języka angielskiego jest istotną wartością w życiu.

Konwersacje (A1-A2) – Zmiany w życiu

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat zmian w życiu. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy czasem musimy wprowadzić jakieś zmiany gdy uczymy się języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Zwierzęta

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego ze zwierzętami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o różnych zwierzętach w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Opisywanie siebie (Cz. 2)

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z opisywaniem siebie w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o sobie i o innych osobach w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Sytuacje życiowe

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z różnymi sytuacjami życiowymi w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, co nas spotyka w życiu w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Cyfrowe nawyki dla różnych pokoleń

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z cyfrowymi nawykami różnych pokoleń w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o swoich nawykach korzystania z Internetu i cyfrowych rozwiązań w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – W kinie

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z kinem w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o wizytach w kinie w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.