Konwersacje (A1-A2) – Wyrażanie opinii (1)

Length: 55 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z wyrażaniem swojej opinii w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, co uważasz w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Filmy

Length: 42 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z filmami w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie filmy lubisz oglądać, a jakich nie w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – W banku

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z bankiem i załatwianiem w nim różnych spraw w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy rozmawiasz z pracownikiem banku w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Wakacyjne plany

Length: 55 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z planami wakacyjnymi w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o swoich planach na wakacje w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Zima i zajęcia zimowe

Length: 65 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku na temat zimy. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak wykorzystać czas przedświąteczny na naukę języka angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Zdrowie

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o zdrowiu w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym jak dbasz o swoje zdrowie w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym mówimy o tym, jak mieć zdrowe podejście do nauki angielskiego.

Konwersacje (A1-A2) – Opisywanie zdjęć (cz. 1)

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z opisywaniem zdjęć w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym, co znajduje się na zdjęciu w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – The Internet (3)

Length: 45 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o Internecie w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym w jaki sposób i do czego używasz Internetu w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Mówienie o uczuciach (cz. 1)

Length: 56 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o uczuciach w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy mówisz o tym co czujesz oraz określać uczucia innych w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją.

Konwersacje (A1-A2) – Kultura i rozrywka (2)

Length: 62 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz mnóstwo przydatnego słownictwa związanego z mówieniem o kulturze i rozrywce w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym jakie rodzaje kultury i rozrywki lubisz w języku angielskim, a także nauczysz się używać w praktyce słownictwa związanego z lekcją. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak możesz wykorzystać kulturę i rozrywkę do nauki języka angielskiego.