Człowiek – Opisywanie wyglądu zewnętrznego

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Człowiek - Opisywanie wyglądu zewnętrznego

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z opisywaniem wyglądu zewnętrznego człowieka? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Rodzaje ubrań

Length: 4 minutesComplexity: Standard

Człowiek - Rodzaje ubrań

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z rodzajami ubrań? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Rodzaje butów

Length: 2 minutesComplexity: Easy

Człowiek - Rodzaje butów

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z rodzajami butów? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Części ubrań

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Człowiek - Części ubrań

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z częściami ubrań? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Materiały do ubrań

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Człowiek - Materiały do ubrań

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z materiałami do ubrań? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Czasowniki dotyczące ubioru

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o czasowniki dotyczące ubioru? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Opisywanie wzrostu

Length: 2 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z opisywaniem wzrostu? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Człowiek – Opisywanie budowy ciała

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Człowiek - Opisywanie budowy ciała

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z opisywaniem budowy ciała? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!